Зробити сторіку домашньою     Про нас   Запитання відповіді   Бізнес навчання   Бізнес новини   Оголошення

робота, вакансії

дозволи, погодження

комерційні пропозиції

тендери, проекти

бізнес - план

на допомогу підприємцю

 

Результати роботи Сокальської Агенції

Cв'ято “День Підприємця”, та благодійний аукціон “Громада - Дітям”

Сокальській Агенції 28 березня 2006р виповнилося один рік.

НАШІ ПАРТНЕРИдалі

даний сайт створений в рамках проекту розвитку Львівщини за фінансової підтримки DFID

http://www.ldp.lviv.ua

 

Архів новин

 

 


Сокальська АРР :: завдання №1
 

завдання №1

 

Сприяти розвитку малого та середнього бізнесу – завдання №1.

Економіка держави не може розвиватися без зростання економічної бази низів. Від розвитку кожного села, селища районного центру залежить розвиток і зростання економічної могутності держави.
Тому, що малий і середні бізнес є основою економічного і соціального розвитку кожної держави і саме малий і середній бізнес знаходиться в селах і містах. Від ініціативи як самих підприємців так і представників місцевої влади залежать темпи розвитку кожної галузі виробництва.
Бізнес - це не тільки розвиток економічного напрямку розвитку держави, але й перший помічник у створенні інфраструктури в населених пунктах. Бо підприємець який живе в конкретному населеному пункті він не тільки платить податки а й дбає про соціальну сферу і розвиток культури в даній місцевості. В нього виростають діти і він хоче мати сучасну школу, він піклується про медичне обслуговування, він хоче їздити хорошими дорогами, він піклується про культурну і духовну спадщину свого краю. Малий і середній бізнес на перший погляд не має величезних прибутків, але він є масовим і складає основу суспільства, торкається всіх людей які проживають і трудяться навколо його виробництва, а це і є народ і рівень зростання його життя залежить напряму від успіху представників малого і середнього бізнесу Що складає основу держави бо держава це люди.
Проблеми цих людей ще ніколи і нікому не вдавалося сповна задовільними за допомогою урядових указів, змін в законах чи політичних дискусій та обіцянок.
Важливою проблемою на місцевому рівні має особистість керівника територіальної громади: голови сільської ради, депутатів взагалі активу населеного пункту. Керівники територіальних громад повинні бути стратегами бачити перспективу розвитку малого і середнього бізнесу у конкретному населеному пункті. Вміти працювати з бізнесменами так, щоб не заважати їх бізнесу а його захищати перед вищестоящими адміністративними інстанціями. На перших порах підтримувати молодих підприємців. Бачити необхідність створення того чи іншого бізнесу, заповнювати ніші які є необхідними у тому чи іншому населеному пункті., сприяти чесній конкуренції бізнесменів.
Ще дуже важливо вміти координувати діяльність підприємців, а також не зловживати їх бажанням допомогти населеному пункту. Всіляко надавати гласності в колах громадськості про їх доброчинність, меценатство та ініціативу.
Не має такої науки як робота з людьми, ніхто не вчив органи місцевого самоврядування роботи з бізнесовими структурами тут директивою не зарадиш, а тому Агенція працює не тільки з бізнесменами а й з головами місцевих рад.
Сокальською Агенцією спільно із експертами із м Львів було проведено навчання тренінги для голів сільських рад, депутатів, яких навчали аналізувати сильні та слабі сторони громади, місцеві ресурси, вмінню планувати та стратегічно мислити .Розробка стратегії це в першу чергу спільна робота із громадою. Стратегія села передбачає розвиток інфраструктури для цього потрібно провести багато роботи із місцевими жителями, які би хотіли організувати власну справу, та розвивати населені пункти. Для осіб, що бажають бути підприємцями Сокальською Агенцією буде проведено безкоштовне навчання в середині липня та серпня.
Ми сподіваємося, що залучення місцевих жителів, які мають ідеї прагнуть щось змінити буде добрим кроком для створення економічно міцних громад.

Для нас це теж нове, але ми вже робимо перші кроки у здійсненні таких необхідних заходів, бо ми робимо спільну справу - шукаємо економічного і соціального зростання нашого регіону.

Директор Сокальської Агенції регіонального розвитку Ганна Костюк

 

 


 

shopgimnazija
Copyright 2006 ©
написати вебмайстру
багато цікавої інформації про м.Сокаль та Сокальщину можна прочитати, завітавши на сторінку
www.sokal.lviv.ua Сокаль  і  Сокальщина