Зробити сторіку домашньою     Про нас   Запитання відповіді   Бізнес навчання   Бізнес новини   Оголошення

робота, вакансії

дозволи, погодження

комерційні пропозиції

тендери, проекти

бізнес - план

на допомогу підприємцю

 

Результати роботи Сокальської Агенції

Cв'ято “День Підприємця”, та благодійний аукціон “Громада - Дітям”

Сокальській Агенції 28 березня 2006р виповнилося один рік.

НАШІ ПАРТНЕРИдалі

даний сайт створений в рамках проекту розвитку Львівщини за фінансової підтримки DFID

http://www.ldp.lviv.ua

 

Архів новин

 

 


Сокальська АРР :: Підприємці навчалися закордоном
 

Підприємці навчалися закордоном

реалізація проекту “Розточчя – транскордонна територія розвитку”

Підприємці навчалися закордоном.
26 вересня розпочалася реалізація проекту “Розточчя – транскордонна територія розвитку”.
Розпочався проект із практичних навчань які проходили на базі Вищої школи менеджменту та управління в Замості (Польща), яка є бенефіціантом даного проекту. Проект фінансується Міністерством закордонних справ Польщі.

Учасниками навчань була групи підприємців із Сокальського та Жовківського районів . Серії лекції проходили чотири дні на протязі яких учасників отримали знання щодо: “Методів оцінки діяльності підприємства”, “Основні засади і функціонування в умовах ЄС”, “Митне законодавство ЄС”, “Спільна аграрна політика ЄС” та ін. Проектом передбачено чотири навчальних сесії три в Польщі і одна в Україні.

Під час першої сесії окрім лекцій слухачі побували в Білгорайській агенції регіонального розвитку, та в осередку Аграрного дорадництва в с. Сітно. У м.Білгорай та Замості відбулися зустрічі із елітою місцевого бізнесу де учасники цієї зустрічі намагалися знайти спільні бізнесові інтереси.
Учасники отримали практичний досвід, на прикладах побачили, що Польща отримує багато позитивного від співпраці із Євросоюзом.

За допомогою Сокальської Агенції регіонального розвитку та Жовківської Агенції “Транс-тракт” українським бізнесменам буде надана допомога в пошуку партнерів та контрагентів закордоном для розробки спільних проектів, створення спільних підприємств, та розвитку бізнесу.

Бізнес тісно пов’язаний із розвитком територій, тому така програма дуже важлива для Агенцій представників влади та підприємців.

Це новий етап транскордонних стосунків, які серйозно підтримують підприємців на Україні. Бо триває важливий процес обміну знаннями та досвідом.

 

 


 

shopgimnazija
Copyright 2006 ©
написати вебмайстру
багато цікавої інформації про м.Сокаль та Сокальщину можна прочитати, завітавши на сторінку
www.sokal.lviv.ua Сокаль  і  Сокальщина