Зробити сторіку домашньою     Про нас   Запитання відповіді   Бізнес навчання   Бізнес новини   Оголошення

робота, вакансії

дозволи, погодження

комерційні пропозиції

тендери, проекти

бізнес - план

на допомогу підприємцю

 

Результати роботи Сокальської Агенції

Cв'ято “День Підприємця”, та благодійний аукціон “Громада - Дітям”

Сокальській Агенції 28 березня 2006р виповнилося один рік.

НАШІ ПАРТНЕРИдалі

даний сайт створений в рамках проекту розвитку Львівщини за фінансової підтримки DFID

http://www.ldp.lviv.ua

 

Архів новин

 

 


:: Сокальська АРР ::
 

Свято ділових людей

СВЯТО ДІЛОВИХ ЛЮДЕЙ

День підприємця, м.Сокаль вересень 2006р.
День підприємця, м.Сокаль вересень 2006р.

“Всі професії потрібні, всі професії важливі” – ми ще з дитинства пам'ятаємо ці слова. Професійні свята, як би це банально не звучало , дозволяють працівникам відчути, що саме вони потрібні людям, що їхня праця цінується. День працівника сільського господарства, День комунальника та ін. - ці свята мають вже давню традицію, працівники підприємств цих галузей чекають свята, заздалегідь готуються, стараються підбити підсумки та розробити плани на майбутнє. Другий рік поспіль на Сокальщині у першу неділю вересня святкують День підприємця. Здавалось би, що підприємці не потребують спеціальних днів для святкування, адже вони можуть святкувати коли забажають . Однак цей день є доброю можливістю привітати тих людей, які своєю важкою працею стараються забезпечити добробут власних сімей , не чекаючи сторонньої допомоги; забезпечують людей роботою та гідним заробітком, дбають про розвиток своєї громади, допомагають церквам, дитячим садочкам, школам.

Цьогоріч свято для підприємців влаштовували Сокальська Агенція регіонального розвитку спільно із Сокальською РДА та сокальською районною радою. Управлінням економіки Сокальської РДА було запропоновано перелік номінацій для нагородження.

День підприємця, м.Сокаль вересень 2006р.
День підприємця, м.Сокаль вересень 2006р.

Визначення переможців у категоріях “Краще мале підприємство” , “Краща жінка підприємець”, “Кращий платник податків”, та “Кращий молодий підприємець” проходило згідно даних офіційних звітів.

У неділю 3 вересня у диско – клубі “Софі” відбулась урочиста частина свята підприємців.

Ведучі із Сокальської Агенції надали слово для привітань директору Агенції Ганні Костюк, голові Сокальської РДА Олексію Кінаху, голові Сокальської районної ради Олегу Солодяку. У кожному привітанні лунали слова подяки підприємцям за важку працю, за розуміння потреб громад, за надання допомоги закладам культури, церквам, школам. Вручення нагород проходило у невимушеній атмосфері, номінанти з гордістю демонстрували грамоти, приймали привітання від колег.

День підприємця, м.Сокаль вересень 2006р.
День підприємця, м.Сокаль вересень 2006р.
“Як людина працює, так і відпочиває” цю істину підтвердили запрошені підприємці. Свято проходило у веселому, дійсно відпочиковому настрої. Кожен згадував перші важкі кроки своєї бізнесової діяльності , важливі та приємні моменти за час діяльності , зі сльозами на очах дякували своїм батькам, за те, що підтримували молитвою та добрими батьківськими словами, активними були під час конкурсів, оригінально відповідаючи на жартівливі запитання ведучих. Невеликий святковий концерт за участю гурту „Скоморохи” м.Сокаль, та танцювального колективу Сокальського фітнес-клубу „Ідеал” був приємною несподіванкою для запрошених.

“Багата родина – багата держава”, ця істина ця істина дає розуміння важливості підприємців для нас. Ці люди самостійно без державної допомоги, без пільг заробляють на себе та свої родини, дають зарплату своїм працівникам, підтримують бюджет. Подякуєм їм за це!

Директор Сокальської
Агенції регіонального розвитку Ганна Костюк

* Номінанти на звання “Краще мале підприємство”, “Краща жінка – підприємець”, “Кращий молодий підприємець”, “Кращий платник податків”. далі

 


 

shopgimnazija
Copyright 2006 ©
написати вебмайстру
багато цікавої інформації про м.Сокаль та Сокальщину можна прочитати, завітавши на сторінку
www.sokal.lviv.ua Сокаль  і  Сокальщина