Зробити сторіку домашньою     Про нас   Запитання відповіді   Бізнес навчання   Бізнес новини   Оголошення

робота, вакансії

дозволи, погодження

комерційні пропозиції

тендери, проекти

бізнес - план

на допомогу підприємцю

 

Результати роботи Сокальської Агенції

Cв'ято “День Підприємця”, та благодійний аукціон “Громада - Дітям”

Сокальській Агенції 28 березня 2006р виповнилося один рік.

НАШІ ПАРТНЕРИдалі

даний сайт створений в рамках проекту розвитку Львівщини за фінансової підтримки DFID

http://www.ldp.lviv.ua

 

Архів новин

 

 


Сокальська АРР :: тренінг
 

навчання – семінар

„Створення стратегій місцевого розвитку”

Проектом розвитку Львівщини було організовано навчання – семінар „Створення стратегій місцевого розвитку”, для представників районної влади та громадських організацій із районів Львівської обл.

Розпорядженням голови РДА у Сокальському районі № 505 від 18.09.2006р. було створено робочу групу по розробці стратегії у Сокальському районі, до якої війшли: начальник фінансового управління Ксьонжик С.М., радник із питань комунального майна Кравчук Т.Г., бухгалтер САРР Гелета І.М., спеціаліст відділу освіти Кринична Н.М., спеціаліст управління економіки РДА Бокало А. Представники робочої групи мали можливість відвідати навчальний семінар у смт. Славськ, з 9 по 14 жовтня 2006р.

Семінар був проведений для чотирьох районів Львівської області (Сокальського, Радехівського, Мостиського та Стрийського), які планують розробити стратегічний план свого району. Тренери із Литви та Польщі, подали послідовні кроки, що ведуть до визначення критерії вартості, що стануть основою опрацювання стратегії розвитку, зокрема вибору стратегічних та операційних цілей та методів їх реалізації. Також під час навчального семінару учасники визначились із етапами робіт над опрацюванням стратегії, та мали можливість обговорити приклади добрих стратегій місцевого розвитку в Україні, Польщі та Литві.

 


 

shopgimnazija
Copyright 2006 ©
написати вебмайстру
багато цікавої інформації про м.Сокаль та Сокальщину можна прочитати, завітавши на сторінку
www.sokal.lviv.ua Сокаль  і  Сокальщина