Зробити сторіку домашньою     Про нас   Запитання відповіді   Бізнес навчання   Бізнес новини   Оголошення

робота, вакансії

дозволи, погодження

комерційні пропозиції

тендери, проекти

бізнес - план

на допомогу підприємцю

 

Результати роботи Сокальської Агенції

Cв'ято “День Підприємця”, та благодійний аукціон “Громада - Дітям”

Сокальській Агенції 28 березня 2006р виповнилося один рік.

НАШІ ПАРТНЕРИдалі

даний сайт створений в рамках проекту розвитку Львівщини за фінансової підтримки DFID

http://www.ldp.lviv.ua

 

Архів новин

 

 


Сокальська АРР :: Соціальне підприємництво
 

 

  

Проект "Сприяння соціальному підприємництву у Львівській області"

 Форма заявки  

Проект "Сприяння соціальному підприємництву у Львівській області"

Інформація: Школа для НУО у Львівській області

Громадські лідери з усіх районів, міст і сіл Львівської області запрошуються до участі у програмі. До Школи на конкурсній основі будуть зараховані ініціативні громадяни та активісти громадських організацій, які зможуть сформулювати актуальну місцеву проблему, на вирішення якої будуть направлені їхні сили під час навчання у Школі.

Учасникам конкурсу пропонується заповнити аплікаційну форму (додається) та надіслати її до 14 жовтня 2011 року за адресою Національного демократичного інституту (вул. Ярославів Вал, 16-А, офіс 1, м. Київ, Україна, 01034), або на наступну електронну пошту olena@ndi.kiev.ua, artem@ndi.kiev.ua. Фіналісти будуть повідомлені про результати відбору до 24 жовтня 2011 року.

Звертаємося до Вас із проханням надіслати цю інформацію усім зацікавленим особам для забезпечення ефективного процесу відбору учасників Школи у Львівській області.

Будемо раді відповісти на Ваші запитання. Контактна особа - Олена Боцко (+38 050) 382 96 97, (044) 279 75 43, olena@ndi.kiev.ua.

З повагою,
Артем Галушко

НДІ-Україна
16-А Ярославів Вал, офіс 1
Київ, Україна, 01034
тел: (380) (44) 2797543
http://www.ndi.org/

 Форма заявки  

Проект "Сприяння соціальному підприємництву у Львівській області"
Проект: "Сприяння розвитку соціального підприємництва",  реалізовується на території Львівської області.

     Сокальська Агенція регіонального розвитку створена у 2005 році.  За час діяльності  розробили та успішно реалізували ряд проектів, що покращили соціально-економічний стан Львівської області, є відзнаки та грамоти від грантодавців.
     Агенція має розроблену постійно діючу Інтернет - сторінку, систематично  проводяться анкетування серед підприємців, соціологічні  та маркетингові дослідження.  .За час діяльності зареєстровано понад 300  підприємців, які були учасниками тренінгових програм.. Розроблено понад 100 бізнес-планів на отримання кредитів та залучення інвестицій.  на суму більше 20 млн. доларів США .У  навчальних програмах та тренінгах Агенції взяли  участь близько 5 тис. чоловік., розроблено ряд презентаціних каталогів. Надано понад 12  тис. консультацій для підприємців, Кадровим відділом працевлаштовано 520 осіб на підприємства Сокальського району.
      Даний проект ми  плануємо   впровадити на території Львівської області та скерувати його  на роботу в районах, малих містах, селах, оскільки одним із компонентів  соціального підприємництва є його соціальна орієнтованість, яка визначається конкретними потребами громади. Найбільш чітко окреслені потреби громади є в малих містах та селах.
      Наше завдання  за допомогою даного проекту створити сприятливе середовище для розвитку підприємницьких ініціатив, соціального підприємництва, підготувати сільських жителів, до нових видів підприємницької діяльності, які будуть пріоритетними для розвитку Львівщини,  будуть  сприяти створенню нових робочих місць та активізації незайнятого населення.
      Досягнути наміченої мети ми плануємо шляхом: надання комплексних послуг – навчання, консультування, інформування,  дорадництва  та фінансової підтримки  сільських жителів.
      Цільовими групами проекту будуть: потенційні працівники Центру соціального підприємництва;громадські організації районів області;депутати місцевих рад;потенційні носії бізнес-ідей, які можуть бути впроваджені у вигляді соціального підприємства.
На етапі впровадження філософії соціального підприємництва важливо в першу чергу організувати роботу із тими, хто найефективніше впливатиме на її швидке поширення як на суспільному, так і на законодавчому рівні. Тому в середовищі влада-бізнес-громада проект зосередить свою роботу саме на перелічених цільових групах.
    Основні завдання проекту:
      Створити Центр розвитку соціального підприємництва, об’єднати  існуючі в області установи і організації (з наданням їм додаткової або нової функції стосовно со ціального підприємництва) у загальнообласну мережу, провести  моніторинг та аналіз  наявних соціальних об’єктів та підприємств області ( в розрізі районів) для розробки Стратегії розвитку соціального підприємництва у Львівській області.
      Організувати та провести  інформаційно - промоційну  кампанію  на  підвищення рівня обізнаності громад Львівщини, щодо розвитку соціального підприємництва
      Створити електронну  базу Соціальних підприємців, організацій, базу соціальної інфраструктури Львівської області.
      Надати фінансову підтримку СПД в м.Сокаль, з Фонду ПП.

     Даний проект є важливим для його реалізації на території Львівщини, так як створення та розвиток Соціальних підприємств надасть можливість збільшити кількість робочих місць та надходження в місцевий бюджет.

    

 

2010.07.16 Legal presentation on Social Business.pdf

2010.12.14 SE legal presentation.pdf

Pillar_for_Erste_Bank_SE_cases.ppt

Ринок тренінгових послуг.pdf

Текст_Тренинг_укр.doc

Тренінг бізнес - план по СП.rtf 

 


 

shopgimnazija
Copyright 2006 ©
написати вебмайстру
багато цікавої інформації про м.Сокаль та Сокальщину можна прочитати, завітавши на сторінку
www.sokal.lviv.ua Сокаль  і  Сокальщина