Зробити сторіку домашньою     Про нас   Запитання відповіді   Бізнес навчання   Бізнес новини   Оголошення

робота, вакансії

дозволи, погодження

комерційні пропозиції

тендери, проекти

бізнес - план

на допомогу підприємцю

 

Результати роботи Сокальської Агенції

Cв'ято “День Підприємця”, та благодійний аукціон “Громада - Дітям”

Сокальській Агенції 28 березня 2006р виповнилося один рік.

НАШІ ПАРТНЕРИдалі

даний сайт створений в рамках проекту розвитку Львівщини за фінансової підтримки DFID

http://www.ldp.lviv.ua

 

Архів новин

 

 


Сокальська АРР :: Соціальне підприємництво
 

 

  

Про соціальне підприємництво

Статті про соціальне підприємництво
http://www.wz.lviv.ua/articles/107196
http://www.wz.lviv.ua/articles/107289
http://www.wz.lviv.ua/articles/107184
http://www.wz.lviv.ua/articles/107022


Ось посилання на публікацію за підсумками прес-туру:
http://kontrakty.ua/article/49521

Крім того, є дописи на сторінці Гвардії у фейсбуці:
http://www.facebook.com/Gvardia

ICTV

про СП зовсім трохи, переважно про Румунію і циган:)
http://ictv.ua/ua/index/view-media/id/16356

газета "Сегодня"  

Про соціальне підприємництво

Про соціальні підприємства   

Про соціальне підприємництво

Всеукраїнський фонд Відродження підтримав проект Сокальської Агенції регіонального розвитку «Підвищення інституційної спроможності Центру розвитку соціального підприємництва у Львівській області».

   На протязі 2011 – 2012 р. Сокальська Агенція реалізовувала проект «Підтримка соціального підприємництва у Львівській області» який підтримувався фондом Східна Європа. В рамках цього проекту було створено Центр розвитку соціального підприємництва (ЦРСП), який об’єднав існуючі в області установи і організації у загальнообласну мережу, створено електронну базу соціально орієнтованих підприємців та соціальної інфраструктури області, розроблено концепцію стратегії розвитку соціального підприємництва в області, розроблено бізнес-плани для соціально-орієнтованих підприємств, надано фінансову підтримку підприємцям для реалізації соціально – орієнтованих проектів.
   У липні 2012 року Всеукраїнським фондом «Відродження» підтримано проект
«Підвищення інституційної спроможності Центру розвитку соціального підприємництва у Львівській області». Основними партнерами проекту є Український Католицький Університет та Спільнота соціально відповідальний бізнес. Проект є логічним продовженням проекту «Сприяння соціальному підприємництву у Львівській області», що фінансувався Фондом Східна Європа .
   В рамках проекту підтриманого Всеукраїнським фондом «Відродження» на протязі 2012-2013 року Сокальська АРР планує створити дієвий механізм дорадництва соціально - орієнтованих підприємців та розробити механізми фінансової підтримки їх діяльності у Львівській області. 
    Цієї мети буде досягнуто завдяки наступним заходам:
1. Створено єдиний дорадчий центру (front office, back office) на базі ЦРСП та Інституту лідерства та управління Українського Католицького Університету (ІЛУ УКУ). Завдання front office - проведення інформування через постійно діючий веб-ресурс (щодо законодавчої бази, створення та функціонування соціальних підприємств, навчальних матеріалів, баз даних, корисної літератури й посилань та ін.), а також проведення консультацій в телефонному режимі. Back office функціонуватиме в режимі проведення консультацій та навчань. Консультації та відповідні друковані матеріали можна буде отримати у експертів ЦРСП за попереднім записом..
2. Розроблено механізми фінансування соціального підприємництва шляхом залучення до цього процесу Обласного фонду підтримки підприємництва, Програм підтримки розвитку підприємництва ЛОДА, великих приватних компаній, що проводять політику корпоративної відповідальності бізнесу, кредитних та інших фінансових установ.
3. Буде проводитись робота, щодо розвитку мережі соціальних орієнтованих підприємств, залучення їх до міжнародних мереж та промоція.
    Здійснення запланованих заходів дасть можливість створити розробити дієвий механізм консалтингової та фінансової підтримки соціального підприємництва у Львівській області, що сприятиме подальшому сталому розвитку соціального підприємництва у Львівській області та збільшенню кількості робочих місць й надходжень в місцевий бюджет.
    Проект виконуватиметься у партнерстві із Інститутом лідерства та управління Українського Католицького Університету (ІЛУ УКУ) та Соціальним підприємством Спільнота соціально відповідальний бізнес (ССВБ) . УКУ має великий досвід в організації та проведенні начальних програм для неприбуткових організацій, зокрема з тематики соціального підприємництва. Так, в рамках модульної програми «Академія фандрейзингу», що реалізовувалась ІЛУ УКУ в 2009, 2010, 2011 рр., було включено окремий модуль, який висвітлював законодавчі аспекти створення соціального підприємства та основи розробки бізнес-плану. Досвід програми показав, що розвивати ідею соціального підприємництва дуже важливо для забезпечення фінансової стабільності організації. Спільнота СВБ, є соціальним підприємством, заснованим для популяризації та розвитку тематики соціальної відповідальності бізнесу в Україні. Спільнота сприяє покращенню можливостей навчання, обміну досвідом та доступу до фахової інформації з СВБ, а також залученню до глобального руху СВБ через взаємодію із лідерами СВБ за кордоном.  

Про соціальне підприємництво

Відеобібліотека для підприємців:
  

Про соціальне підприємництво
Шановні керівники Громадських організацій, запрошуємо Вас стати Учасником  Мережі «Сприяння розвитку соціального підприємництва  у Львівській області»

        Сокальська Агенція регіонального розвитку   на теренах Львівщини  виконує проект «Підтримка соціального підприємництва у Львівській області». Проект фінансується Фондом «Східна Європа» у партнерстві  із Британською радою в Україні, PricewaterhouseCoopers, та Erste Bankом.
        В рамках проекту у лютому ц.р  , відкрито Центр розвитку Соціального підприємництва за адресою: м. Львів,  вул. Й. Сліпого 7, офіс 405 (приміщення Ерсте Банку, 4 поверх), та м. Сокаль, вул. Шептицького 44, Сокальська АРР. 
        Основною метою Проекту  є: сприяння розвитку та популяризація соціального підприємництва, шляхом надання  консультативної та  інформаційної  підтримку для осіб, які планують створювати соціальний бізнес, створення бази даних про  діючі соціальні  підприємств, проведення тренінгів, семінарів та промоційних заходів для розвитку та підвищення конкурентноспроможності соціальних підприємств.
        В країнах ринкової економіки соціальні підприємства є успішною моделлю  впровадження  нових підходів для вирішення соціальних потреб та фінансування соціальних проектів .  В Україні процес розвитку соціального підприємництва  тільки розпочинається.
        Створення соціального підприємства громадською організацією  дасть можливість  громадським організаціям мати стабільне фінансове забезпечення для реалізації  соціальних проектів, та підвищить спроможність громади до самозабезпечення своїх потреб.
        Ви маєте власний вагомий  досвід фінансового менеджменту, роботи в громаді, співпраці з органами влади , а можливо і досвід в соціальному підприємництві.  Ваш  досвід є потрібний  для вироблення пропозицій, щодо розвитку соціального підприємництва на Львівщині , організаційної структури та законодавчого забезпечення.
        Для розробки дієвих пропозицій до концепції стратегії розвитку соціального підприємництва на Львівщині необхідним є  об’єднання зусиль  підприємців, громадських організацій та влади .
        Запрошуємо  Вас стати Учасником  Мережі « Сприяння розвитку соціального підприємництва  у Львівській області». У додатку цього листа надсилаємо проект Меморандуму.
        Якщо Ви бажаєте співпрацювати у Мережі громадських організацій Львівщини то прошу Вас надіслати підтвердження на електронну адресу: sarr@bis.net.ua,   із повідомленням:
«Наша ГО _________________ буде Учасником  Мережі « Сприяння розвитку соціального підприємництва  у Львівській області», а також надайте будь-ласка свої пропозиції до проекту  Меморандуму, який надсилаємо в додатку.

         У липні  2011 року заплановано провести робочі зустрічі та круглий стіл по обговоренню концепції розвитку Соціального підприємництва на Львівщині, на які буде Вас запрошено, а також буде підписано Меморандум Про співпрацю ГО в Мережі « Сприяння розвитку соціального підприємництва у Львівській області.

З повагою координатор проекту Ганна Костюк.  

Про соціальне підприємництво

ГРАФІК   РОБОТИ

ПРОЕКТ

«СПРИЯННЯ РОЗВИТКУ СОЦІАЛЬНОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА»

 Центр розвитку Соціального підприємництва м. Сокаль
 
 Адреса:
м. Сокаль,
вул. Шептицького, 45
тел.: 0-257-7-37-66


ГРАФІК РОБОТИ
З 9:00 до 17:00 год

 Центр розвитку Соціального підприємництва м. Львів

Адреса:
м. Львів,
вул. Й. Сліпого, 7
приміщення АТ ЕРСТЕ Банку
тел.: 022-47-62-55

ГРАФІК РОБОТИ
З 9:00 до 15:00 год
  

Про соціальне підприємництво

Приклади Соціального підприємництва

 Що таке соціальне підприємництво? Якою є його місія в суспільстві?

На це питання  відповідають експерти Фонду регіональних соціальних програм «Наше майбутнє» і соціальні підприємці

http://www.nb-forum.ru/thanalitic_391_219

http://www.nb-forum.ru/default.aspx?404;http://nb-forum.ru:80/video_608_270


Новий бізнес: Соціальне підприємництво

http://www.socpolitika.ru/rus/ngo/research/document9919.shtml

 

Огляд досвіду та концепцій соціального підприємництва в Росії

http://www.socpolitika.ru/rus/ngo/research/document9919.shtml

1)      Олександра Московська. Соціальне підприємництво в Росії: перші висовки і напрямк розвитку

Стаття та відео

http://www.opec.ru/1341699.htm

   

Про соціальне підприємництво

У Львівській області буде створено мережу громадських організацій для розвитку соціального підприємництва

В рамках виконання проекту «Підтримка розвитку соціального підприємництва у Львівській області» та розробки стратегії його розвитку у Львівській області Центр соціального підприємництва і Сокальська агенція регіональого розвитку розпочали формування мережі організацій різних форм власності (підприємства, НУО та ін.), які працюють у сфері соціального підприємництва, або яких ця тема цікавить на перспективу.
Організації об’єднуються у мережу тоді, коли для них суттєво важливим є обмін досвідом та інформацією. Така співпраця допомагає початківцям  швидше набути необхідого досвіду, а тим, хто займається соціальним підприємництвом не перший рік - розширити спектр своїх можливостей.
Що характерно, (і на це вказує досвід багатьох країн) - діяльність мереж особливо розвинена у тих сферах, де допомога держави не є достатьньою або ж переваги не є очевидними. Соціальне підприємництво в Україні є достатньо новим явищем, проте доцільність його розвитку на наших землях доведена на прикладі інших країн (Росії, Великобританії, Німеччини тощо). Створення мережі організацій, які зацікавлені у соціальному підприємицтві у Львівської області, без сумніву, сприятиме збільшенню їх кількості та розширенню спектру їх діяльності. В процесі розбудови мережі здійснюватиметься обмін думками, ознайомлення із кращим досвідом у нас та з-за кордону як у форматі онлайн-форуму (http://www.agencija.sokal.lviv.ua/forum/), засдіань «круглих столів», так і шляхом дискусій на сторінках періодичних видань – повідомила Ганна Костюк, директор Сокальської Агенції регіонального розвитку, депутат Львівської обласної ради.
Усім, хто зацікавлений у поглиблені своїх знань щодо соціального підприємництва, правового поля для такої діяльності,  а також бажає знайти партнерів та однодумців, просимо звертатися до Центру соціального підприємництва: м. Львів, вул. Й. Сліпого 7, приміщення Erste Bank (4 поверх, офіс 405) тел. 022-47-62-55, або м. Сокаль, вул. Шептицького 44, тел. 0-257 7-37-66, чи надсилати запитання, пропозиції на ел.пошту (sarr@bis.net.ua)


Проект виконується за фінансової підтримки  Фонду Східна Європа за
 рахунок коштів наданих Агенством США з Міжнародного розвитку (USAID)


 

 


 

shopgimnazija
Copyright 2006 ©
написати вебмайстру
багато цікавої інформації про м.Сокаль та Сокальщину можна прочитати, завітавши на сторінку
www.sokal.lviv.ua Сокаль  і  Сокальщина