Зробити сторіку домашньою     Про нас   Запитання відповіді   Бізнес навчання   Бізнес новини   Оголошення

робота, вакансії

дозволи, погодження

комерційні пропозиції

тендери, проекти

бізнес - план

на допомогу підприємцю

 

Результати роботи Сокальської Агенції

Cв'ято “День Підприємця”, та благодійний аукціон “Громада - Дітям”

Сокальській Агенції 28 березня 2006р виповнилося один рік.

НАШІ ПАРТНЕРИдалі

даний сайт створений в рамках проекту розвитку Львівщини за фінансової підтримки DFID

http://www.ldp.lviv.ua

 

Архів новин

 

 


Сокальська АРР :: Соціальне підприємництво: можливості та перспективи
 

Соціальне підприємництво: можливості та перспективи


«Соціальне підприємництво: можливості та перспективи».

Уже звикли, що на «круглих столах» обговорюють актуальні проблемні питання. Ось і нещодавно у райдержадміністрації зібрались за «круглим столом» представники громадських організацій та районної влади, щоб обговорити одну з них: «Соціальне підприємництво: можливості та перспективи». Ініціатором його проведення виступили коаліція громадських організацій проекту громади м. Сокаль «Добробут кожної людини — запорука демократії», Сокальська Агенція регіонального розвитку, сектор зв'язків із громадськими організаціями та ЗМІ. Про соціальне підприємництво чули не всі.

Тому Сокальська Агенція та БФ «Карітас» вирішили поділитися досвідом та інформацією про соціальне підприємництво із громадськими організаціями м.Сокаль.

Соціальне підприємництво — це підприємницька діяльність неприбуткової організації, прибуток від якої спрямовується на реалізацію місії чи статутних цілей. Модель такого підприємництва використовує Сокальська Агенція регіонального розвитку. Про ефективність її діяльності почули учасники «круглого столу» від її директора Ганни Костюк. Нині сюди приїжджають переймати досвід представники із Луганської, Волинської областей та п’яти районів Львівщини.

Щоб краще зрозуміти суть створення соціального підприємництва, присутні мали змогу переглянути фільм «Моделі соціального підприємництва», де показано роботу таких підприємств у Донецьку та Луганську. Основну увагу акцентували на тому, що соціальний бізнес в громадських організаціях дасть можливість реалізувати різні соціальні програми, створить нові робочі місця та дозволить акумулювати кошти на благодійні цілі.
Цікаві думки з приводу розвитку соціального підприємництва висловили голова райдержадміністрації та районної ради Олег Солодяк, перший заступник голови райдержадміністрації Олексій Кінах, завідувач відділу зв'язків із громадськими організаціями та ЗМІ Богдан Зарічний, заступник Сокальського міського голови Любомир Чабан, голова районної асоціації інвалідів Ніна Сергеєва, президент фонду «Міст» Микола Пивоварчук та інші. Непомітно розмова перейшла в дискусію.

Олег Солодяк наголосив на тому, що проект не працюватиме, якщо не буде ініціативи людей чи громадських організацій.
Добрим прикладом цього є створення спортивного клубу в селі Сілець, який нині налічує 80 чоловік. Як це вдалося зробити, розповів його директор Богдан Ляховський.

Директор Агенції регіонального розвитку Ганна Костюк підкреслила, що будь-яку перешкоду легше долати, коли є взаєморозуміння та підтримка, і запропонувала підписати угоду про співпрацю між громадськими організаціями та владою. Що і було зроблено.
Та, як тут мовилось, найважче зробити перший крок — започаткувати соціальний бізнес. Можливо, свідомість того, що ти робиш добру справу, заробляєш кошти на благодійні цілі, додасть сили і впертості подолати усі негаразди на цьому шляху.

Любов ПУЗИЧ.
На знімках: учасники «круглого стола».
"Голос з-над Бугу" 9 червня 2006р.


 


 

shopgimnazija
Copyright 2006 ©
написати вебмайстру
багато цікавої інформації про м.Сокаль та Сокальщину можна прочитати, завітавши на сторінку
www.sokal.lviv.ua Сокаль  і  Сокальщина