Зробити сторіку домашньою     Про нас   Запитання відповіді   Бізнес навчання   Бізнес новини   Оголошення

робота, вакансії

дозволи, погодження

комерційні пропозиції

тендери, проекти

бізнес - план

на допомогу підприємцю

 

Результати роботи Сокальської Агенції

Cв'ято “День Підприємця”, та благодійний аукціон “Громада - Дітям”

Сокальській Агенції 28 березня 2006р виповнилося один рік.

НАШІ ПАРТНЕРИдалі

даний сайт створений в рамках проекту розвитку Львівщини за фінансової підтримки DFID

http://www.ldp.lviv.ua

 

Архів новин

 

 


Сокальська АРР :: семінар для агрономів та фермерів
 

семінар для керівників агроформувань, агрономів та фермерів

В четвер 9 березня 2006р Сокальською Агенцією спільно із Управлінням Агропромислового розвитку був організований навчальний семінар для керівників агроформувань, агрономів та фермерів на тему:

“Сучасні технології розвитку сільського господарства.”

Семінар викликав велике зацікавлення в учасників, було їх понад 50 осіб.

На семінар були запрошені представники: в,о професора кафедри рослинництва Львівського Державного Аграрного Університету Лихочвор Володимир, лекція – дискусія, яка тривала понад дві години була дуже цікавою та змістовною про “Інтенсивну технологію вирощування озимої пшениці” : Володимир Лихочвор наголосив на тому що:
“ Економічна ефективність вирощування озимої пшениці визначається не тільки рівнем урожайності, вона залежить також від якості вирощеного зерна. Велика різниця в закупівельних цінах на зерно низької та високої якості робить вигідним вкладання додаткових коштів з метою одержання зерна вищого класу.

Якість зерна значною мірою залежить від грунтово-кліматичних умов, особливостей сорту і технології вирощування. Вона характеризується такими показниками, як склоподібність, натурна маса, маса 1000 зернин, вміст клейковини й білка. У зоні достатнього зволоження Західної України важче отримати зерно високої якості. Проте за відповідної агротехніки можна виростити високоякісне зерно, що видно з результатів наших досліджень. Для встановлення впливу основних агротехнічних заходів на врожайність, а також і показники якості зерна озимої пшениці на дослідному полі кафедри рослинництва і луківництва Львівського державного аграрного університету впродовж 2000–2002 років було проведено польові дослідження. Об’єктом досліджень були 17 сортів озимої пшениці. Технологія вирощування — інтенсивна з елементами біологізації. Зокрема, попередником озимої пшениці були однорічні трави на зелений корм (суміш вики, гороху й вівса).

Грунт лущили на глибину 10–12 см і через три тижні проводили оранку на глибину 25 см. Через два тижні після оранки за допомогою поверхневого обробітку культиватором КПС-4 знищили першу хвилю бур’янів. Пізніше, у міру проростання бур’янів, було проведено ще два таких обробітки. Для передпосівного обробітку використовували комбінатор ЛК-4. Строк сівби — 28–30 вересня. Норма висіву всіх сортів — 3,5 млн/га, що становило, залежно від маси 1000 насінин, 140–190 кг/га. Добрива вносили згідно зі схемою досліду: I варіант — N0P0K0 (без добрив), II варіант — Н60Р40К40, III варіант — N120P80K80

Про вміст азоту в рослинних рештках та кількість доступного азоту при мінерилізації”

Луник Юрій – академія ветиринарної медицини розповів про вирощування розведення породистих свиней, акцентував на тому, що визначним аспектом, який підвищує продуктивність тварин є порода, на Львівщині почали вирощувати свиней : дюрок полтавська мясна порода .Для того аби продукувати племінний молодняк запропонував фермерам займатися гібридами.

Іван Паньків– директор Львівської Аграрної дорадчої служби розповів про те що ціна на зерно, про п”ть ключів до успіху пр вирощуванні озимої пшениці.

Сокальською Агенцією було розроблено “Інформаційний Агробюлетень” в якому помістили інформацію про держпідтримку С/Г виробників, поради агронома,поради зоотехніка, інформацію про “ Кредитні спілки”, “Обслуговуючі кооперативи”

Семінар був дуже цікавим для фермерів та агрономів всі старанно, як на лекції записували все почуте, задавали запитання,дякували за вчасно проведений та добре організований та семінар.

Визначили наступну тему наступного семінару: “Врегулювання земельних відносин”,яка болючим питанням для аграріїв.

Директор Львівської Аграрної Дорадчої служби Іван Паньків спільно із директором Сокальської Агенції Ганною Костюк задекларували про створення відділення від Львівської Аграрної Дорадчої служби в м. Сокаль, яка би надавала реальну допомогу Сільському господарству.

 


 

shopgimnazija
Copyright 2006 ©
написати вебмайстру
багато цікавої інформації про м.Сокаль та Сокальщину можна прочитати, завітавши на сторінку
www.sokal.lviv.ua Сокаль  і  Сокальщина