Зробити сторіку домашньою     Про нас   Запитання відповіді   Бізнес навчання   Бізнес новини   Оголошення

робота, вакансії

дозволи, погодження

комерційні пропозиції

тендери, проекти

бізнес - план

на допомогу підприємцю

 

Результати роботи Сокальської Агенції

Cв'ято “День Підприємця”, та благодійний аукціон “Громада - Дітям”

Сокальській Агенції 28 березня 2006р виповнилося один рік.

НАШІ ПАРТНЕРИдалі

даний сайт створений в рамках проекту розвитку Львівщини за фінансової підтримки DFID

http://www.ldp.lviv.ua

 

Архів новин

 

 


Сокальська АРР :: Актуальні консультації, необхідні договори, накази, документи
 

Актуальні консультації, необхідні договори, накази, документи
Що робити, якщо ви зіткнулися з контрафактною продукцією чи з підробкою свого товаруПідробка - копіювання чужого товару без вказівки імені дійсного виготовлювача.
Контрафактна продукція - продукція, виготовлена з порушенням прав інтелектуальної власності. Наприклад, виготовлювачем контрафактної продукції вважається той, хто чи усвідомлено випадково зробив назву, упакування і т.д. схожими на уже використовувані кимсь. Таку контрафактну продукцію називають імітацією.
Що ж робити, якщо ви зіткнулися з контрафактною продукцією чи з підробкою свого товару? Як поводитися в такому випадку - тренінг проводить Ярослав Ващук, патентний повірений на Поділлі.

1. Знайшовши контрафактний чи товар підробку, купіть хоча б один зразок, збережіть чек. Вони будуть розглядатися як речові докази при розгляді справи.

2. Якщо ви знайшли контрафактну продукцію (виготовлювач продає товар від свого імені), для початку спробуйте вирішити питання за допомогою переговорів. Є імовірність, що відповідач порушує ваші права, сам про це не відаючи.

3. Якщо переговори не привели до позитивного результату, звертайтеся з заявою в Антимонопольний комітет (АМК). Якщо продукція поширюється в одному регіоні, то звертайтеся в територіальне керування АМК; якщо в декількох — те в АМКУ. Разом із заявою віднесіть (відішліть) зразки свого і контрафактного товару.

4. Якщо товар являє собою копію вашого, претензії виставляти даремно, у такий спосіб ви тільки злякаєте порушника. Відразу звертайтеся в АМК чи/і в правоохоронні органи (МВС).

5. Якщо у вас є підстави побоюватися, що занадто тривалий розгляд справи зведе нанівець будь-яке наступне рішення у вашу користь, вимагайте під свою відповідальність, щоб АМК заборонив виробництво, реалізацію і рекламу сумнівної продукції до винесення свого остаточного рішення в справі.

 

<<< назад


 

shopgimnazija
Copyright 2006 ©
написати вебмайстру
багато цікавої інформації про м.Сокаль та Сокальщину можна прочитати, завітавши на сторінку
www.sokal.lviv.ua Сокаль  і  Сокальщина