Зробити сторіку домашньою     Про нас   Запитання відповіді   Бізнес навчання   Бізнес новини   Оголошення

робота, вакансії

дозволи, погодження

комерційні пропозиції

тендери, проекти

бізнес - план

на допомогу підприємцю

 

Результати роботи Сокальської Агенції

Cв'ято “День Підприємця”, та благодійний аукціон “Громада - Дітям”

Сокальській Агенції 28 березня 2006р виповнилося один рік.

НАШІ ПАРТНЕРИдалі

даний сайт створений в рамках проекту розвитку Львівщини за фінансової підтримки DFID

http://www.ldp.lviv.ua

 

Архів новин

 

 


Сокальська АРР :: Розвиток підприємництва в селі
 

Круглий стіл "Розвиток підприємництва в селі"

Проблеми та перспективи розвитку сіл – одна з найболючіших тем сьогодення. Тож не дивно, що саме її Сокальська Агенція регіонального розвитку винесла на обговорення круглого столу, який відбувся в жовтні в приміщенні Сокальської РДА. На нього були запрошені голови сільських рад, районні депутати, підприємці та безробітні Белзького куща.

Так склалось, що чимало сіл, які належать до Мурованської, Корчівської, Карівської, Домашівської, Хлівчанської, Ванівської, Жужелянської сільських рад та Угнівської міської ради ще за радянських часів вважали не перспективними...

Як сьогодні створити сприятливі умови для їх розвитку? Про це й говорилося на круглому столі, який вела директор Агенції Ганна Костюк. Голова районної ради Ігор Войтович розповів про розвиток громад, наповнення бюджету та відповідальність голів сільських рад за стан розвитку сіл. Він акцентував увагу на розвитку підприємництва, що дозволить в майбутньому створити нові робочі місця.

Заступник голови райдержадміністрації Олексій Кінах говорив про майбутнє сіл, необхідність для них програм соціально-економічного розвитку. Він зокрема підкреслив, що Агенція допомагатиме селянам розпочинати підприємницьку діяльність.

Учасники круглого столу підписали угоду „Про розвиток сільських територій”, де викладені умови співпраці між органами самоврядування, районної влади та Сокальської агенції регіонального розвитку, а це є гарантією, що ці соціальні програми будуть фінансуватися та виконуватись. Наступний круглий стіл відбудеться у Великих Мостах.


 

shopgimnazija
Copyright 2006 ©
написати вебмайстру
багато цікавої інформації про м.Сокаль та Сокальщину можна прочитати, завітавши на сторінку
www.sokal.lviv.ua Сокаль  і  Сокальщина