Зробити сторіку домашньою     Про нас   Запитання відповіді   Бізнес навчання   Бізнес новини   Оголошення

робота, вакансії

дозволи, погодження

комерційні пропозиції

тендери, проекти

бізнес - план

на допомогу підприємцю

 

Результати роботи Сокальської Агенції

Cв'ято “День Підприємця”, та благодійний аукціон “Громада - Дітям”

Сокальській Агенції 28 березня 2006р виповнилося один рік.

НАШІ ПАРТНЕРИдалі

даний сайт створений в рамках проекту розвитку Львівщини за фінансової підтримки DFID

http://www.ldp.lviv.ua

 

Архів новин

 

 


:: Сокальська агенція регіонального розвитку ::
 

Форум підприємців "Влада і бізнес – партнери"


РЕЗОЛЮЦІЯ
Форуму підприємців Сокальщини
“Бізнес і влада - партнери”

Учасники Форуму виходячи з визнання ролі підприємництва як ключового фактору розвитку економіки та формування на Сокальщині громадянського суспільства, усвідомлюють значимість системних процесів, направлених на легалізацію робочих місць, практичного недопущення нерегламентованої зайнятості, прозорості, чіткості, зручних і єдиних для всіх правил гри від дозвільно-контролюючих органів, як визначальних факторів для динамічного розвитку інвестиційного потенціалу Сокальського району та разом з тим наполягають на необхідності термінового створення дієвого адміністративно-правового механізму, направленого на безпосередній захист прав та законних інтересів підприємців.
Представники владних органів прагнуть :

* Забезпечувати практичне втілення в роботу дозвільно-контролюючих структур всіх поточних змін законодавства, направлених на лібералізацію підприємництва.
* Сприяти широкому громадському обговоренню та висвітленню в засобах масової інформації основних напрямів реформування дозвільної системи в Україні та в районі зокрема. Не допускати комерціалізації дозвільних органів.
* Зміцнити та активно розвивати рівноправний діалог між бізнесом і владою на пріоритетних засадах захисту основних економічних та соціальних інтересів району.
* Практично втілювати норми щодо об’єднання зборів в єдиний соціальний податок, лібералізації регуляторного режиму.
* запровадження ефективного кредитування бізнесу, зокрема через діяльність кредитної спілки, стимулювання попиту на інноваційну продукцію.
* ініціювати через обласну держадміністрацію внесення змін до податкового законодавства з метою зниження на третину навантаження на фонд оплати праці найманих працівників малих підприємств.
* розширення мережі інфраструктури підтримки підприємництва та підвищення якості роботи існуючої асоціації підприємців Сокальщини.

Представники ділового співтовариства:

* Сприяють результатами своєї підприємницької діяльності економічному розвитку району, збільшенню сукупного суспільного багатства і соціальному прогресові.
* Забезпечують повноту та своєчасність сплати податків.
* Здійснюють підприємницьку діяльність, ґрунтуючись на принципах чесності і поваги у взаєминах із своїми партнерами та конкурентами.
* Зобов’язуються запропонувати практичний пакет заходів направлених на збільшення внутрішніх інвестицій в економіку району, презентувати відповідні пропозиції на наступному Форумі.
* залучатимуться до реалізації програм розвитку спрямованих на працевлаштування незайнятих громадян в т.ч. з сільської місцевості.
Учасники Форуму виходячи з того, що стосунки між дозвільно-контролюючими органами і підприємництвом все ще суттєво ускладнені формалізмом і відсутністю прозорості, вважають за необхідне домовитися про наступні принципи своєї діяльності:
1. В своїх діях керуватися інвестиційними інтересами району та його населення, за принципом відкритості і прозорості, створення рівних умов та економічних свобод.
2. Сповідувати право рівноправного доступу СПД усіх форм власності до фінансових, матеріальних, трудових, природних, земельних та інформаційних ресурсів.
3. Сприяти недопущення впливу на рішення органів влади, судових, правоохоронних органів особистих інтересів, а в підприємницький діяльності керуватися принципами чесності і порядності.
4. Сприяти конструктивній і бюджетонаповнюючій роботі силових і контролюючих органів з підприємцями регіону, не допускати фактів корупції та хабарництва, виводити з тіні бізнес та “робочі місця” , припинити практику видачі зарплати в «конвертах».
5. Спільно ініціювати та впроваджувати масштабні інвестиційні проекти на основі європейських стандартів роботи дозвільно-контролюючих органів.
Учасники Форуму вважають прозоре поєднання інтересів влади і бізнесу запорукою покращення бізнес-середовища, комплексного вирішення актуальних проблем підприємництва та стабільності соціально-економічного зростання Сокальського району.
Виходячи з цього, вважаємо за необхідне здійснити ряд подальших кроків, які мали б стати основою для досягнення поставлених цілей і стати тим інструментом, який дозволить не лише повноцінну діяльність державних органів влади, але й підприємництва:
* Сприяти створенню громадських рад при державних органах виконавчої влади району, викорінювати формалізм діалогу держави та бізнесу з тим, щоб зробити їх більш дієвими і працюючими “на результат”.
* Періодично висвітлювати в засобах масової інформації результати роботи комісії з питань легалізації робочих місць суб’єктами підприємницької діяльності.
* Системно впроваджувати норми і положення державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності відповідно до Закону України “Про основи державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”.
* Вживати заходів спрямованих на легалізацію мінімум 10% незареєстрованих працівників та більш ніж на 30% скоротити виплату зарплати “в конвертах”.
* Сприяти започаткуванню та реєстрації тих суб’єктів господарювання, які є вкрай необхідним для розвитку території. (будівництво готелів, ремонт доріг, надання реабілітаційних, фінансових та правових послуг тощо).
* Вивчити проблему непосильних умов договорів, що укладаються між споживчими товариствами Сокальської райспоживспілки та їх орендарями – госпрозрахунковими відособленими підприємствами (ГРВП) та підприємствами споживчої кооперації (ПСК).
* Здійснювати вуличну торгівлю (тільки у відведених місцях), водночас забезпечивши прозорий механізм видачі дозволів.
* Вжити заходів для поглиблення знань голів органів місцевого самоврядування з юридичних та правових питань у сфері малого підприємництва шляхом надання консультацій, проведення нарад та семінарів.
* Провести наступний Форум в ІІ кварталі 2007 року (cерпень).

Влада та бізнес Сокальщини висловлюють впевненість у тому, що органи державної влади всіх рівнів прийматимуть рішення із врахуванням інтересів всіх сторін соціального партнерства, а відтак - будуть підтримані громадськістю, а ділове і підприємницьке співтовариство, керуючись пріоритетом державницьких інтересів, вважатиме себе партнером влади, відповідальним перед суспільством.

Сокаль. 7 липня 2006 року


 

shopgimnazija
Copyright 2006 ©
написати вебмайстру
багато цікавої інформації про м.Сокаль та Сокальщину можна прочитати, завітавши на сторінку
www.sokal.lviv.ua Сокаль  і  Сокальщина