Зробити сторіку домашньою     Про нас   Запитання відповіді   Бізнес навчання   Бізнес новини   Оголошення

робота, вакансії

дозволи, погодження

комерційні пропозиції

тендери, проекти

бізнес - план

на допомогу підприємцю

 

Результати роботи Сокальської Агенції

Cв'ято “День Підприємця”, та благодійний аукціон “Громада - Дітям”

Сокальській Агенції 28 березня 2006р виповнилося один рік.

НАШІ ПАРТНЕРИдалі

даний сайт створений в рамках проекту розвитку Львівщини за фінансової підтримки DFID

http://www.ldp.lviv.ua

 

Архів новин

 

 


Сокальська АРР :: Нові орієнтири праці для молоді
 

Нові орієнтири праці для молоді


В четвер 15 червня 2006р на Сокальщині побували гості із різних куточків України.

Організаторами навчального семінару на тему “Нові орієнтири праці для молоді” були: Сокальський фонд розвитку “Сокіл”, Сокальська Агенція регіонального розвитку та Львівський молодіжний Центр праці.

Прийняли участь у семінарі заступник начальника департаменту молодіжної політики Міністерства у справах, сім’ї молоді та спорту Т Іваненко, та керівники молодіжних центрів праці із Луганської, Житомирської, Чернівецької, Донецької, Закарпатської, Хмельницької, Дніпропетровської областей та районів Львівської обл.

Учасників привітали керівники району перший заступник Сокальської РДА О.Кінах, та голова районної ради О. Солодяк. Про ситуацію на ринку праці про проблеми зайнятості та перспективи для молоді розповів директор Сокальського ЦЗ В.Лащук. Пізніше представники Сокальського фонду розвитку “Сокіл” демонстрували презентацію та підводили підсумки проекту ”Соціальна відповідальність – основа розвитку демократії” що фінансується Мережею благодійних нідерландських фондів для Центральної та східної Європи. В рамках даного проекту було проведено навчання для 75 молодих осіб із сіл Сокальського району . Взяли участь 18 сільських рад, що допомагали із пошуком учасників в проекті.

21 підприємство допомагали молодим особам із отримання першого досвіду роботи та працевлаштуванням. В рамках проекту працевлаштовано 32 особи із числа учасників, розроблено базу пропозицій на ринку праці і для роботодавців так і для спеціалістів, що шукають роботу, підготовлено до друку посібник: “Формула кар’єрного росту”.

Працівники Сокальської Агенції поділилися своїм досвідом у допомозі при працевлаштуванні молоді, роботі із підприємцями, корисною співпрацею із Сокальським Центром зайнятості: а це спільні проведені тренінги, спільні круглі столи, семінари, зустрічі що дали добрі результати в роботі.

Т Іванеко відмітила добрі напрацювання та побажала аби усі трималися один одного, тому, що тільки коли є співпраця влади бізнесу громадських організацій тоді можна вирішити нехай часткові проблеми проте спільними зусиллями. 


 

shopgimnazija
Copyright 2006 ©
написати вебмайстру
багато цікавої інформації про м.Сокаль та Сокальщину можна прочитати, завітавши на сторінку
www.sokal.lviv.ua Сокаль  і  Сокальщина