Зробити сторіку домашньою     Про нас   Запитання відповіді   Бізнес навчання   Бізнес новини   Оголошення

робота, вакансії

дозволи, погодження

комерційні пропозиції

тендери, проекти

бізнес - план

на допомогу підприємцю

 

Результати роботи Сокальської Агенції

Cв'ято “День Підприємця”, та благодійний аукціон “Громада - Дітям”

Сокальській Агенції 28 березня 2006р виповнилося один рік.

НАШІ ПАРТНЕРИдалі

даний сайт створений в рамках проекту розвитку Львівщини за фінансової підтримки DFID

http://www.ldp.lviv.ua

 

Архів новин

 

 


Сокальська АРР :: Порядок отримання дозволів.
 

Порядок отримання дозволів.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Про затвердження порядку видачі документів дозвільного характеру за принципом організаційної єдності на території Сокальського району

Сокальська АРР :: Порядок отримання дозволів8. ПОРЯДОК ПРИЙНЯТТЯ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ ЗАКІНЧЕНИХ БУДІВНИЦТВОМ ОБ’ЄКТІВ


Порядок прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів визначається Постановою КМ України від 22.09.2004р. №1243 „Про порядок прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів”


8.1. Заявник подає адміністратору заяву на одержання документа дозвільного характеру, до якої долучає заяву на ім’я голови райдержадміністрації про прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта, копію дозволу на виконання будівельних робіт, копію акту /довідки/ про закладення технічної документації до страхового фонду.
У разі, якщо умовою прийняття закінченого будівництвом об’єкта є попереднє його прийняття робочою комісією (об’єкти виробничого призначення з кількістю робочих місць понад 50 або вартістю понад 5 млн. грн., а також об’єкти житлово-громадського призначення Ш, 1У і У категорій складності) до заяви додатково додається акт робочої комісії.

8.2.Адміністратор здійснює дії, передбачені п.п.3,5 – 3,7 Порядку взаємодії і передає заяву та подані документи у відділ містобудування та архітектури /інспекції Держархбудконтролю /, який готує відповідний проект розпорядження голови райдержадміністрації та передає адміністраторові копію розпорядження та бланк Акту, в якому проставлені посади, прізвища, ім’я, по-батькові всіх членів державної комісії. В даному випадку документи повинні бути передані Інспекцією Держархбудконтролю не пізніше 10 днів з дня подання Заявником заяви.

8.3.Адміністратор інформує Заявника відповідно до п.3.16 Порядку взаємодії і передає йому бланк Акту та повідомляє контактні телефони голови державної комісії. Голова державної комісії організує її роботу, забезпечує підготовку та затвердження Актів державної комісії /кількість актів відповідно вимог нормативних документів/ розпорядженням голови рай держадміністрації.

8.4.За усним зверненням голови державної комісії адміністратор може організовувати виїзд членів комісії на місце розташування закінченого будівництвом об’єкта відповідно до п. 3.14 Порядку взаємодії.

8.5.Акт реєструється в Інспекції Держархбудконтролю, яка передає адміністраторові копію розпорядження голови райдержадміністрації та Акти державної комісії.
Відповідно до п.3.16 Порядку взаємодії адміністратор інформує Заявника і передає йому копію розпорядження голови адміністрації та 1-ин примірник Акту.

8.6.У разі неготовності об’єкта до експлуатації державна комісія складає відповідний акт з висновками та обґрунтуваннями. На підставі цього акту голова комісії готує проект рекомендацій щодо усунення недоліків, які затверджуються головою райдержадміністрації та скеровуються разом з бланками Акту адміністраторові для подальшої передачі Заявнику.

8.7.У разі невідповідності будівництва об’єкта державним будівельним, санітарним нормам, вимогам пожежної безпеки, тощо та на об’єкти збудовані самовільно або з суттєвим відхиленням від проекту оформляється відмова про експлуатацію, яка направляється через адміністратора замовнику та в райдержадміністрацію для прийняття відповідного рішення щодо подальшого використання об’єкту.

далі >>>

 


 

 

 

shopgimnazija
Copyright 2006 ©
написати вебмайстру
багато цікавої інформації про м.Сокаль та Сокальщину можна прочитати, завітавши на сторінку
www.sokal.lviv.ua Сокаль  і  Сокальщина