Зробити сторіку домашньою     Про нас   Запитання відповіді   Бізнес навчання   Бізнес новини   Оголошення

робота, вакансії

дозволи, погодження

комерційні пропозиції

тендери, проекти

бізнес - план

на допомогу підприємцю

 

Результати роботи Сокальської Агенції

Cв'ято “День Підприємця”, та благодійний аукціон “Громада - Дітям”

Сокальській Агенції 28 березня 2006р виповнилося один рік.

НАШІ ПАРТНЕРИдалі

даний сайт створений в рамках проекту розвитку Львівщини за фінансової підтримки DFID

http://www.ldp.lviv.ua

 

Архів новин

 

 


Сокальська АРР :: Порядок отримання дозволів.
 

Порядок отримання дозволів.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Про затвердження порядку видачі документів дозвільного характеру за принципом організаційної єдності на території Сокальського району

Сокальська АРР :: Порядок отримання дозволів6. ПОРЯДОК ВИДАЧІ ДОЗВОЛУ НА РОЗМІЩЕННЯ СТАЦІОНАРНОЇ МАЛОЇ АРХІТЕКТУРНОЇ ФОРМИ

6.1. Заявник подає адміністратору заяву на одержання документа дозвільного характеру, до якої долучає заяву про надання дозволу на розміщення малої архітектурної форм (далі заяву про надання дозволу) за формою затвердженою Наказом Держбуду України №227 від 13.10.2000р. та наступні документи:
• нотаріально - засвідчену копію свідоцтва про державну реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності;
• документ, що посвідчує право на земельну ділянку;
• паспорт прив’язки /виготовлений підприємствами, установами, організаціями, які мають відповідну ліцензію/, погоджений у встановленому порядку.
Погодження паспорта прив’язки здійснюється відповідно до п. 4 Порядку видачі аналогічно до погодження проектної документації.

6.2. Адміністратор на наступний день по телефону або іншим доступним способом повідомляє голову сільської, селищної, міської ради, районної адміністрації про надходження документів і разом з ним визначає дату та спосіб їх передачі та повернення адміністратору. В 5-денний термін заява про надання дозволу та документи з скеруванням голови сільської, селищної, міської ради, районної адміністрації передаються адміністратору. Відповідно до Порядку взаємодії Адміністратор передає заяву про надання дозволу та документи в відділ містобудування і архітектури. Відділ містобудування і архітектури протягом 5-и робочих днів перевіряє відповідність паспорта прив’язки державним будівельним нормам, затверджує паспорт прив’язки, видає дозвіл на розміщення малої архітектурної форми, передає адміністраторові дозвіл та затверджений паспорт прив’язки.
У разі відмови в наданні дозволу відділ містобудування і архітектури готує повідомлення за підписом керівника з посиланням на конкретні підстави.

6.3. Відповідно до п.3.16 адміністратор інформує Заявника і передає йому дозвіл /відмову/ та затверджений паспорт прив’язки.

6.4. Для перереєстрації дозволу на розміщення малої архітектурної форми після закінчення терміну його дії,
Заявник подає адміністраторові заяву про перереєстрацію дозволу до якої долучає документи, вказані в п.5.1. Адміністратор здійснює дії, передбачені пп. 3,5 – 3,7 Порядку взаємодії, після чого передає заяву про перереєстрацію дозволу та подані документи в відділ містобудування і архітектури. Відділ містобудування і архітектури протягом 5-и робочих днів подовжує термін дії дозволу на розміщення малої архітектурної форми або готує відмову та передає адміністраторові дозвіл /відмову/. Адміністратор інформує Заявника і передає йому дозвіл /відмову/ відповідно до п.3.16.
У разі змін у державних будівельних нормах, місцевих правилах забудови, розташуванні існуючих споруд та інженерних мереж при перереєстрації дозволу відділ містобудування і архітектури надає рекомендації по переоформленні паспорта прив’язки.

6.5. При зміні естетичного вирішення малої архітектурної форми / внесенні змін в паспорт прив’язки/ з ініціативи суб’єкта підприємницької діяльності Заявник звертається до адміністратора з відповідною заявою, пропозиціями, паспортом прив’язки, дозволом на розміщення малої архітектурної форми. Адміністратор здійснює дії, передбачені пп. 3,5 – 3,7 Порядку взаємодії, після чого передає подані заяву та документи в відділ містобудування і архітектури. Відділ містобудування і архітектури протягом 5-и робочих днів підписує договір, погоджує відповідні зміни в паспорт прив’язки, при потребі в дозвіл на розміщення малої архітектурної форми або готує відмову та передає документи адміністраторові.
Адміністратор передає Заявнику паспорт, дозвіл /відмову/ на розміщення малої архітектурної форми.

6.6. При зміні функціонального використання малої архітектурної форми з ініціативи суб’єкта підприємницької діяльності Заявник подає адміністраторові:
• заяву;
• пропозиції;
• дозвіл на розміщення малої архітектурної форми;
• паспорт прив’язки;
• висновок районного відділу земельних ресурсів про відповідність використання земельної ділянки цільовому призначенню.
Адміністратор здійснює дії, передбачені пп. 3,5 – 3,7 Порядку взаємодії, після чого передає заяву та подані документи в відділ містобудування і архітектури відповідно до Порядку взаємодії.

Відділ містобудування і архітектури в термін до 5-и робочих днів вносять зміни до дозволу на розміщення малої архітектурної форми. При необхідності отримання висновків інших дозвільних органів термін може бути подовжений до 30 календарних днів.

 

далі >>>

 


 

 

 

shopgimnazija
Copyright 2006 ©
написати вебмайстру
багато цікавої інформації про м.Сокаль та Сокальщину можна прочитати, завітавши на сторінку
www.sokal.lviv.ua Сокаль  і  Сокальщина