Зробити сторіку домашньою     Про нас   Запитання відповіді   Бізнес навчання   Бізнес новини   Оголошення

робота, вакансії

дозволи, погодження

комерційні пропозиції

тендери, проекти

бізнес - план

на допомогу підприємцю

 

Результати роботи Сокальської Агенції

Cв'ято “День Підприємця”, та благодійний аукціон “Громада - Дітям”

Сокальській Агенції 28 березня 2006р виповнилося один рік.

НАШІ ПАРТНЕРИдалі

даний сайт створений в рамках проекту розвитку Львівщини за фінансової підтримки DFID

http://www.ldp.lviv.ua

 

Архів новин

 

 


Сокальська АРР :: Порядок отримання дозволів.
 

Порядок отримання дозволів.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Про затвердження порядку видачі документів дозвільного характеру за принципом організаційної єдності на території Сокальського району

Сокальська АРР :: Порядок отримання дозволів


3. ПОРЯДОК ПОГОДЖЕННЯ МАТЕРІАЛІВ ВИБОРУ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ

 

3.1. Заявник подає адміністратору заяву на одержання документів дозвільного характеру, копію свідоцтва про державну реєстрацію суб’єкта господарювання (нотаріально засвідчену), статут для юридичних осіб (нотаріально засвідчений), копію паспорта (для фізичних осіб – суб’єктів підприємницької діяльності), згоду власника або користувача земельної ділянки при її вилученні та наступні документи:
• клопотання на ім’я голови сільської, селищної, міської ради, районної адміністрації;
• ( містобудівне обґрунтування або викопіювання з планувальних матеріалів, де вказано місце розташування земельної ділянки та ескіз розташування об’єкта на геодезичній підоснові М 1:500; у разі вилучення земельної ділянки – умови вилучення (4-и примірники);
• копії матеріалів проектів будівництва об’єктів (типових проектів або проектів повторного застосування) – при наявності.
• копія рішення сільської, селищної, міської ради, розпорядження голови райдержадміністрації про погодження містобудівного обґрунтування та надання дозволу на вибір земельної ділянки.


3.2. Адміністратор на наступний день телефоном або іншим доступним способом повідомляє голову сільської, селищної, міської ради, районної адміністрації про надходження документів і разом з ним визначає дату та спосіб їх передачі та повернення адміністратору. В 5-денний термін документи з відповідним скеруванням голови райдержадміністрації передаються адміністратору. Адміністратор інформує голову комісії по забудові та благоустрою населених пунктів району та погоджує з ним дату та спосіб передачі документів.

3.3. Протягом 2-х тижнів після отримання матеріалів Комісія проводить дії, визначені Порядком вибору земельних ділянок для розміщення об’єктів (затв. Постановою КМ України №427 від 31.03.2004р.),розглядає підготований Акт вибору земельної ділянки для розміщення об’єктів (4-и примірники), який підписується головою та членами комісії, скріплюється печатками і разом з поданими матеріалами надсилається адміністратору.

3.4. Робота комісії може бути організована за сприянням адміністратора згідно з Порядком взаємодії. За погодженням з головою комісії адміністратор організує засідання комісії (спільні засідання уповноважених представників учасників процедури) за схемою, визначеною п.3.14 Порядку взаємодії.

3.5. При необхідності виїзду членів комісії на місце розташування земельної ділянки голова може звернутися до адміністратора з пропозицією про організацію виїзду членів комісії. Адміністратор здійснює дії, визначені п.3.14.

3.6. Адміністратор організує на наступний день після отримання передачу Акту та матеріалів вибору разом з іншими документами головам органів місцевого самоврядування /голові райдержадміністрації/ для прийняття рішення про затвердження матеріалів вибору земельної ділянки , підготовку проекту відведення земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проектної документації на будівництво об”єкта . Акт вибору та матеріали вибору разом з іншими документами передаються сільським, селищній, міським радам у спосіб, визначений п.3.2. Порядку видачі для прийняття відповідного рішення сесії відповідної ради.

3.7. Копія рішення місцевих рад /розпорядження голови райдержадміністрації/ на наступний день після підписання передається адміністратору разом з документами. Копії рішення сільських, селищної, міських рад разом з документами передаються у спосіб, визначений п.3.2 Порядку видачі.

3.8. Адміністратор відповідно до п.3.16 передає Заявникові копію відповідного рішення, затверджений Акт та матеріали вибору земельної ділянки (4-и примірники).

далі >>>

 


 

 

 

shopgimnazija
Copyright 2006 ©
написати вебмайстру
багато цікавої інформації про м.Сокаль та Сокальщину можна прочитати, завітавши на сторінку
www.sokal.lviv.ua Сокаль  і  Сокальщина