Зробити сторіку домашньою     Про нас   Запитання відповіді   Бізнес навчання   Бізнес новини   Оголошення

робота, вакансії

дозволи, погодження

комерційні пропозиції

тендери, проекти

бізнес - план

на допомогу підприємцю

 

Результати роботи Сокальської Агенції

Cв'ято “День Підприємця”, та благодійний аукціон “Громада - Дітям”

Сокальській Агенції 28 березня 2006р виповнилося один рік.

НАШІ ПАРТНЕРИдалі

даний сайт створений в рамках проекту розвитку Львівщини за фінансової підтримки DFID

http://www.ldp.lviv.ua

 

Архів новин

 

 


Сокальська АРР :: підсумкові збори засновників
 

підсумкові збори засновників 2006р

Сокальській Агенції 28 березня 2006р виповнилося один рік.
Провели підсумкові збори засновників, учасників,партнерів Агенції.

 

 

 

Протокол № 3
загальних зборів засновників Сокальської Агенції Регіонального Ровитку


м. Сокаль від “28”березня 2006 року

ПРИСУТНІ:

1. Войтович Ігор Іванович – голова Ради Сокальського Фонду Розвитку “Сокіл”.
2. Костюк Ганна Іванівна – директор Сокальської Агенції Регіонального Розвитку.
3. Довганик Зоряна Миколаївна – адміністратор Проекту розвитку Львівщини.
4. Костюк Сергій Степанович – начальник Сокальського відділення банку “Аваль”.
5. Чабан Юрій Любомирович – заступник нгачальника Сокальського відділення банку “Аваль”.
6. Бойчук Наталія Іванівна – приватний нотаріус.
7. Войтович Мирослав Ігорович – приватний підприємець.
8. Волощук Тарас Іванович – приватний підприємець.
9. Радик Володимир Ярославович – начальник Пенсійного Фонду.
10. Лащук Віктор Йосипович – директор Сокальського районного центру зайнятості.
11. Пузич Любов – журналіст часопису “Голос з-над Бугу”.
12. Войтичук Віктор Миронович – приватний підприємець.
13. Штокало Валерій Зіновійович – приватний підприємець.
14. Турішин Михайло Степанович – приватний підприємець.
15. Гелета Ірина Миколаївна – керівник бухгалтерського напрямку Сокальської АРР.
16. Поліщук Оксана Володимирівна – керівник консультаційного напрямку Сокальської АРР.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Звіт роботи Агенції за 2005 рік та план роботи у 2006 році.
2. Виступ голови Ради Агенції Ігора Войтовича про роль Агенції.
3. Виступ бажаючих про бачення та спільні напрямки роботи.
4. Вручення подяк усім запрошеним.


1. ВИСТУПИЛА:

Костюк Ганна Іванівна (директор Агенції) із звітом роботи Агенції за 2005 рік. Повідомила про те, що Агенцією за перший рік роботи, який був нелегким, було здійснено:
1. Проведено три “круглих столи” із органами місцевого самоврядування, районними депутатами, підприємцями, безробітними, в яких взяли участь 165 осіб.
2. Проведено семінар для підприємців “На зустріч підприємцю”, де Агенція виконувала роль координатора поміж Владою та Бізнесом. Після семінару було налагоджено контакти із новими підприємцями.
3. Проведено навчання для 2-ох груп “Перший крок у створенні власної справи”, для осіб, які хочуть бути приватними підприємцями. Учасниками було 43 особи, з них – 21 зареєструвалась як приватна особа.
4. Проведено навчання для безробітних “Етапи ефективного пошуку роботи”, взяли участь 30 осіб, з них працевлаштовано – 18.
5. Надано 760 консультацій, які стосувалися реєстрації СПД, ведення діяльності, ведення бухгалтерського обліку.
6. Підготовлено та розроблено 28 бізнес-планів для отримання допомоги в центрі зайнятості, в 2005 році, а в 2006 році підготовлено уже 6 бізнес-планів (5 для розширення виробництва, 2 для отримання кредитів, 1 із числа вивільнених шахтарів).
7. За допомогою консультацій, навчань, практичних занять в 2005р Агенцією зареєстровано 32 фізичні особи СПД, 2 юридичні.
8. Видано два буклети із серії “Підприємцю використовуй”: перший - “Реєстрація”, другий - “Ліцензування, патентування”.
9. Готуються до друку: “Отримання дозволів”, “Сільський консультант”.

Про плани роботи Агенції на 2006 рік:
1. Проведено навчання-семінар для голів сільських рад “Стратегія розвитку сільських територій”, “Залучення фінансування для розвитку громад”, “Складання бюджету для сільської ради”.
2. На протязі року готуватимуться матеріали, в яких ми спробуємо розробити програми розвитку сільських територій - “Стратегія розвитку сільських громад”, для початку будемо працювати з трьома громадами.
3. Плануємо провести ще 2 тренінги спільно із центром зайнятості для незайнятої сільської молоді “Етапи ефективного пошуку роботи”.
4. Буде організовано три тренінги для молоді “перший крок у створенні Власної справи”.
5. Буде здійснено дві поїздки підприємців в Польщу для обміну досвідом та налагодження контактів.
6. Плануємо провести польсько-український круглий стіл в м. Сокаль, який буде ще одним кроком у налагодженні транскордонної співпраці.
7. В селах району буде створено “Інформаційні пункти”, на даний час готуються спеціальні положення аби інформаційні пункти були дієвими та виконували функцію сільського інформатора, адже великою перешкодою в розвитку села є брак інформації.
8. Складним завданням буде створення Кредитної спілки, проте вже є значні напрацювання в цьому напрямку, тому Кредитна спілка розпочне свою діяльність цього року в м. Сокаль.
9. Наша організація планує розширити сферу бізнес-послуг, які вже надаються організацією.

Ганна Костюк також доповіла про те, що працівники Агенції ведуть бухгалтерський облік в підприємців. На даний час Агенція має на обслуговуванні 2 фермерських господарства, одне підприємство та сім підприємців. Також працівники розробляють реферати, контрольні роботи, надають інформаційні послуги Великий попит мають послуги по пошуку інформації в мережі Інтернет, консультаційні послуги, послуги у напрямку кадрової агенції. Розповіли працівники про те , що в Агенції є власна Інтернет-сторінка, зареєстрована в мережі, на які постійно поновлюється інформація про заходи та результати роботи Сокальської АРР.

2. ВИСТУПИВ:

Войтович Ігор Іванович – голова Ради Агенції звернув увагу на те, що за рік діяльності Агенція здійснила заплановану мету. Вона повністю виконує свою роль , тому що постійно є відвідувачі, що свідчить про те, що така організація потрібна для громади. Агенція виконує роль “містка” між Владою, Громадою, ЗМІ та Бізнесом. Багато загальнорайонних заходів влада може втілити вжиття лише за допомогою Агенції. Оскілький державний службовець постійно обмежений обов'язками, тому вирішення деяких питань він покладає на Агенцію. Також Ігор Іванович зауважив, що свідчення ефективної роботи Агенції є те, що сьогодні присутні керіники Пенсійного фонду та районного центру зайнятості.
Войтович Ігор Іванович також доповів про те, що Агенцією вирішуються проблеми, які мають вирішуватися в районі. Адже Агенція допомагає реєструватися СПД, вести їм бухгалтерський облік, на постійній основі надаються консультації, проводяться зустрічі, круглі столи, що є дуже важливим етапом для підприємців початківців.
Ігор Іванович Войтович зробив акцент на тому, що перший рік діяльності був роком налагодження стосунків, а вже в наступних роках буде праця з великими результатами. Наступним кроком діяльності Агенції буде створення в її рамках нової самостійної організації – Кредитної спілки. Агенція повинна налагодити співпрацю з іншими громадськими організаціями для перейняття досвіду, повинна багато працювати в напрямку транскордонної співпраці..


ВИСТУПИЛИ:

Довганик Зоряна Миколаївна – адміністратор “Проекту розвитку Львівщини”розповіла про те, що Агенція за перший рік діяльності стала відомою на території не лише Сокальського району, а й на території області. Агенції за перший рік є що показати і чим пишатись. Адже Агенція надає послуги як громадська організація та бізнес-послуги. Така діяльність у двох напряках працює лише в Сокальській АРР. Працівники Агенції є активними учасниками усіх тренінгів, навчань, поїздок, які організовуються “Проектом розвитку Львівщини”. Агенція є результатом співпраці між Бізнесом та Владою.

Войтович Ігор Іванович звернув увагу на те, що постійно потрібно приймати участь у навчаннях. Адже інформація постійно змінюєть, тому потрібно володіти новою інформацією, піднімати свій рівень знань. Також Ігор Іванович розповів про те, що результативними є зустрічі, які організовуються Агенцією між Владою і Бізнесом. Кожна сторона має змогу винести для себе необхідну інформацію, зробити підсумки своєї діяльності.

Костюк Сергій Степанович – начальник Сокальського відділення банку “Аваль” проінформував про те, що робота в Сокальській АРР є нелегкою. З сторони видно, що громадька діяльність в Агенції поставлена на належному рівні. Проте Агенція має навчитися отримувати доходи. І ці два напрямки діяльності повинні діяти паралельно, тому в перспективі потрібно буде залучати додаткових працівників. Сергій Степанович дав пропозицію працівникам Агенції запланувати навчання для себе, які би допомогли надавати якісні послуги..

Довганик Зоряна Миколаїна зауважила, що у бюджеті “Проету розвитку Львівщини” заплановано навчання для працівників Агенції.

Штокало Валерій Зіновійович – приватний підприємець розповів про те, що є велика кількість ідей, для втілення яких потрібна допомога Агенції. Він готовий співпрацювати з Агенцією, тому що самому важко втілити багато ідей в життя. І ще одна причина – відсутність кадрів, які бажають працювати. Валерій Зіновійович запропонував Агенції більш плідно працювати у напрямку розвитку бізнес-ідей та створення нової генерації кадрів.

Костюк Сергій Степанович запропонував присутнім подавати свої ідеї на діючу Інтернет-сторінку агенції, і тоді швидше можна буде знайти фахівця який би хотів розвинути цю бізнес-ідею.

Войтичук Віктор Георгійович – приватний підприємець розповів про те, що він користується послугами Агенції від початку її діяльності і ця співпраця допомагає зрости як духовно так і матеріально. Віктор Георгійович також запропонував свої допомогу в напрямку накопичення бізнес-ідей.

ВИСТУПИЛА:

Костюк Ганна Іванівна оголосила усім присутнім подяки за їхній внесок в розвиток та діяльність Сокальської Агенції Регіонального Розвитку.

ВИРІШИЛИ:
1. Інформацію директора Костюк Ганни Іванівни прийняти до відома.
2. На наступне засідання розглянути такі питання:
2.1. Звіт роботи Агенції за перший квартал 2006 року.
2.2. План роботи Агенції на другий і третій квартал 2006 року.
2.4. Про розмір членських внесків.
2.5. Про обрання членів Ради Дирекції.

Голова зборів /Войтович І.І.

Секретар зборів /Бойчук Н.І.


 

shopgimnazija
Copyright 2006 ©
написати вебмайстру
багато цікавої інформації про м.Сокаль та Сокальщину можна прочитати, завітавши на сторінку
www.sokal.lviv.ua Сокаль  і  Сокальщина