Зробити сторіку домашньою     Про нас   Запитання відповіді   Бізнес навчання   Бізнес новини   Оголошення

робота, вакансії

дозволи, погодження

комерційні пропозиції

тендери, проекти

бізнес - план

на допомогу підприємцю

 

Результати роботи Сокальської Агенції

Cв'ято “День Підприємця”, та благодійний аукціон “Громада - Дітям”

Сокальській Агенції 28 березня 2006р виповнилося один рік.

НАШІ ПАРТНЕРИдалі

даний сайт створений в рамках проекту розвитку Львівщини за фінансової підтримки DFID

http://www.ldp.lviv.ua

 

Архів новин

 

 


Сокальська АРР :: Перспективи розвитку сіл
 

Навчання-семінар для голів Сільських рад

“Перспективи та можливості розвитку сіл Сокальського району” під таким назвою наша організація провела три круглих столи із громадами Белзького, Великомостівського та Сокальського куща.

Кожній селищній раді ми запропонували приїхати в такому складі – сільський чи міський голова, районний депутат, підприємець та безробітний для того,щоб спільно визначити чи є всеж таки перспекти розвитку підприємництва в сільській місцевості.

Працівники Сокальської Агенції підготували бізнес-плани і запропонували громадам створити в селі повний комплекс побутових послуг для того, щоб не було потреби їхати в місто. Подискутувавши голови сільських рад говорили про те, що насправді булоб добре, щоб в селі була аптека, перукарня, майстерня по ремонту взуття, ремонт автомобілів, агромагазин , кафе та інші необхідні послуги. Але важко в селі знайти людину яка хоче займатися підприємництвом.

Підприємці в свою чергу говорили про те, що це не проблема, селі були б приміщення, невисока оплата за отримання доволів, та простота їх отримання. Безробітні в свою чергу говорили про те, що хотіли би започаткувати власну справу, але відсутність початкового капіталу, брак інформації про реєстрацію, різні юридичні аспекти та ведення бухобліку стримують їх ініціативу.

Ми бачим і усвідомлюємо що є потреба в розвитку підприємництва і що це вигідно сьогодні, та перспективно в майбуньому. Перш за все потрібно звернути увагу на сільську молодь,та ініціативну частину людей які хочуть зайнятись підприємництвом , самі можуть створювати робочі. Отже потрібно допомогти створити середовище, сприятливе для бізнесу.

Але якщо зараз не вжити заходів, то пройде час і село гостро відчує потребу в кадрах. І про розвиток підприємництва говорити буде.


 

shopgimnazija
Copyright 2006 ©
написати вебмайстру
багато цікавої інформації про м.Сокаль та Сокальщину можна прочитати, завітавши на сторінку
www.sokal.lviv.ua Сокаль  і  Сокальщина