Зробити сторіку домашньою     Про нас   Запитання відповіді   Бізнес навчання   Бізнес новини   Оголошення

робота, вакансії

дозволи, погодження

комерційні пропозиції

тендери, проекти

бізнес - план

на допомогу підприємцю

 

Результати роботи Сокальської Агенції

Cв'ято “День Підприємця”, та благодійний аукціон “Громада - Дітям”

Сокальській Агенції 28 березня 2006р виповнилося один рік.

НАШІ ПАРТНЕРИдалі

даний сайт створений в рамках проекту розвитку Львівщини за фінансової підтримки DFID

http://www.ldp.lviv.ua

 

Архів новин

 

 


Сокальська АРР :: Навчання для голів СР
 

Навчання-семінар для голів Сільських рад

22 –23 червня Сокальська Агенція регіонального розвитку проводила навчання – семінар для голів місцевих рад на тему “Проблеми місцевого самоврядування, та шляхи їх вирішення”.Відкрили навчання із привітальними словами голова РДА Солодяк О М, перший заступник Кінах О.О., начальник відділу економки Лагода Н П, представники влади наголосили про значення підприємництва для місцевого територіального розвитку. Державний реєстратор Ребрина М.Р. розповіла про принцип роботи “єдиного вікна” при реєстрації підприємницьких структур. 22 червня першу половину дня ми присвятили земельно – майновим відносинам. Про їх юридичні аспекти розповідав спеціаліст із управління сільського господарства Сокальської РДА Махашілов І.М.

Дуже цікавою була розповідь головного архітектора району Баралус М.Й. про оформлення земельних ділянок під забудову. Юристи із Львівського “Центру юридичної допомоги сільському населенню” докладно розповідали про основні аспекти виділення, продажу та оформлення у спадщину земельних паїв,. Центр надасть безкоштовну юридичну допомогу при вирішені проблем земельних відносин у Вашій громаді. Для цього Вам потрібно звернутися в Агенцію в м Сокаль чи у Вашу сільську раду . Призначити день зустрічі із працівниками Центру можна у зручний для Вас час а це може бути, і неділя, і свята, та отримати необхідну інформацію.

Решту часу цього дня та наступний день навчань учасники разом із Львівським тренером Оксаною Порайко працювали в малих групах, де шукали важелі, та нові підходи які будуть сприяти розвитку підприємництва на території громад, а отже це і збільшення робочих місць і надходження у бюджет. Також учасники проводили аналіз наявних ресурсів у громаді - фінансових, людських,інформаційних тощо, працювали над стратегічним плануванням громад, що є не менш важливою складовою розвитку території.

Назва наступного навчання; яке буде проводити наша організація “Пошук та залучення ресурсів для реалізації цільових програм розвитку громад”, та написання проектів для можливості роботи із міжнародними донорськими організаціями.

Підвівши підсумок навчань, які провела наша організація хочу сказати, що для підвищення рівня життя сільського населення , дуже залежить від людини, яка є на чолі кожної територіальної громади. Ми повинні іти в новому напрямку в напрямку розвитку нових видів підприємництва створювати сприятливе середовище для економічного розвитку територій.


 

shopgimnazija
Copyright 2006 ©
написати вебмайстру
багато цікавої інформації про м.Сокаль та Сокальщину можна прочитати, завітавши на сторінку
www.sokal.lviv.ua Сокаль  і  Сокальщина