Зробити сторіку домашньою     Про нас   Запитання відповіді   Бізнес навчання   Бізнес новини   Оголошення

робота, вакансії

дозволи, погодження

комерційні пропозиції

тендери, проекти

бізнес - план

на допомогу підприємцю

 

Результати роботи Сокальської Агенції

Cв'ято “День Підприємця”, та благодійний аукціон “Громада - Дітям”

Сокальській Агенції 28 березня 2006р виповнилося один рік.

НАШІ ПАРТНЕРИдалі

даний сайт створений в рамках проекту розвитку Львівщини за фінансової підтримки DFID

http://www.ldp.lviv.ua

 

Архів новин

 

 


Сокальська АРР :: навчання для голів сільських рад та землевпорядників
 

навчання для голів сільських рад та землевпорядників

Стратегія, як знаряддя збільшення шансів місцевого успіху та розвитку громади, підтвердили голови сільських рад Сокальського району.

18 квітня Сокальською Агенцією було проведено семінар – навчання для голів сільських рад та землевпорядників. На протязі дня були розглянуті такі питання:
1. Створення реєстру та робота із базою об’єктів нерухомого майна комунальної власності для землевпорядників сільських та міських рад.
2. Стратегічне планування для розвитку громади для голів сільських рад.

Сокальській Агенції вдалося зібрати більше сорока осіб.
Не легким є процес по створенню бази об’єктів нерухомого майна комунальної власності.

Однак найважливіша складова матеріальної та фінансової основи місцевого самоврядування є комунальна власність. З усіх джерел зростання добробуту територіальних громад їй належить особлива роль, оскільки можливість примноження прибутків від об’єктів комунальної власності і, передусім від нерухомого майна, залежатиме лише від рівня ефективності управління цим майном і майновими правами.

Існуюче використання нерухомого майна, що належить територіальній громаді, є неефективним як з точки зору інвестиційного процесу, так і з точки зору формування дохідної частини місцевого бюджету. На даний час триває процес створення такої бази, проводяться навчання із головами сільських рад , землевпорядниками, працює робоча група в склад якої входять експерт проекту розвитку Львівщини О Вітрак, польські експерти Е. Бончак, Є. Фішер, органи місцевого самоврядування, спеціалісти земельного відділу.

Цікавим був тренінг для нових голів сільських рад по розробці стратегії розвитку сіл.

Тренерки ЛТЦКП О Матусяк та О. Зубрицька допомагали нам у цьому.
Основним завданням тренінгу було надати знання та навики представникам громади, щодо особливостей стратегічного планування, допомогти представникам громади оволодіти технологіями стратегічного планування. Голови сільських рад активно працювали в малих групах визначали місцеві ресурси, пріоритети громади , робили SWOT аналіз сильних та слабких сторін кожного села та визначали можливості для їх розвитку у творенні образу майбутнього села. Для ефективного опрацювання інформації головам сільських рад запропонували розробити паспорт села, та обговорили наступні кроки роботи. Вдалою та цікавою була така тема для голів сільських рад адже стратегія – це знаряддя збільшення шансів місцевого успіху та розвитку громади. 

shopgimnazija
Copyright 2006 ©
написати вебмайстру
багато цікавої інформації про м.Сокаль та Сокальщину можна прочитати, завітавши на сторінку
www.sokal.lviv.ua Сокаль  і  Сокальщина