Зробити сторіку домашньою     Про нас   Запитання відповіді   Бізнес навчання   Бізнес новини   Оголошення

робота, вакансії

дозволи, погодження

комерційні пропозиції

тендери, проекти

бізнес - план

на допомогу підприємцю

 

Результати роботи Сокальської Агенції

Cв'ято “День Підприємця”, та благодійний аукціон “Громада - Дітям”

Сокальській Агенції 28 березня 2006р виповнилося один рік.

НАШІ ПАРТНЕРИдалі

даний сайт створений в рамках проекту розвитку Львівщини за фінансової підтримки DFID

http://www.ldp.lviv.ua

 

Архів новин

 

 


Сокальська АРР ::Навчання
 

Навчання для безробітніх 2005

В серпні 2005 року було спільно організовано Агенцією із районним центром зайнятості навчання на тему „Перший крок у створенні власної справи”. Його мета – надати необхідні знання для започаткування та успішного ведення бізнесу у сучасних умовах, підвищити мотивацію та активізувати власний потенціал для вирішення особистих проблем.

Учасниками тренінгу були переважно молоді люди з м. Сокаль та сіл району, які хочуть започаткувати власну справу. Під час навчань працівники Агенції разом із тренером Львівського обласного молодіжного центру праці Л. Довганик та тренером Львівського центру жіночого підприємництва працювали над розробкою бізнес-ідей та бізнес-планів, які згодом зможуть втілити у своїй підприємницькій роботі, також підбирали форми діяльності та системи оподаткування, визначали риси успішного підприємця.

Для надання кваліфікованої допомоги запросили спеціалістів із пенсійного фонду, районного центру зайнятості, соціального страхування, ДПІ та банку, які надали інформацію про реєстрацію підприємця, а також реєстрацію у фондах, порядок сплати та форми звітності. Учасники отримали практичні навички з бізнес-планування, основ маркетингу, фінансового планування, прогнозування доходів та витрат. Аби навчання було цікавішим та доступним використовували рольові ігри, учасники працювали в малих групах. Із 15 учасників, які пройшли навчання 5 чоловік збирають необхідні документи і вже почали реєстрацію, а 4 ще працюють над виготовленням дозволів і незабаром розпочнуть свою роботу.


 


 

shopgimnazija
Copyright 2006 ©
написати вебмайстру
багато цікавої інформації про м.Сокаль та Сокальщину можна прочитати, завітавши на сторінку
www.sokal.lviv.ua Сокаль  і  Сокальщина