Зробити сторіку домашньою     Про нас   Запитання відповіді   Бізнес навчання   Бізнес новини   Оголошення

робота, вакансії

дозволи, погодження

комерційні пропозиції

тендери, проекти

бізнес - план

на допомогу підприємцю

 

Результати роботи Сокальської Агенції

Cв'ято “День Підприємця”, та благодійний аукціон “Громада - Дітям”

Сокальській Агенції 28 березня 2006р виповнилося один рік.

НАШІ ПАРТНЕРИдалі

даний сайт створений в рамках проекту розвитку Львівщини за фінансової підтримки DFID

http://www.ldp.lviv.ua

 

Архів новин

 

 


Сокальська АРР :: тренінг
 

навчання - тренінг

навчальний тренінг для депутатів районної ради

У жовтні Сокальською Агенцією та фінансовим управлінням Сокальської РДА було проведено навчальний тренінг для депутатів районної ради.
Тема тренінгу була: "Застосування положень Бюджетного Кодексу України при складанні, розгляді, затвердженні та виконанні місцевих бюджетів". Така навчальна тема була актуальною оскільки проходить процес формування бюджету , а також потрібною так, як оновився склад районних депутатів на 77 %.

Присутніх на навчальному тренінгу було більше 30 осіб. Тренером навчання була начальник фінансового управління Сокальської РДА Ксьонжик Світлана Михайлівна.

Депутати на прикладах бюджетів місцевих рад розглянули етапи формування бюджетного процесу зокрема складання, розгляд, затвердження, виконання та методи контролю за бюджетними коштами. Навчання проходили із застосуванням практичних матеріалів для учасників були підготовані наступні матеріали: кошториси установ, план асигнувань загальних доходів, довідка про внесення змін до місячного розпису асигнувань, проект рішення про бюджет місцевих рад, приклад плану заходів із забезпечення місцевих бюджетів, інструкцію стосовно заповнення форм бюджетного запиту до проекту районного бюджету та ін. Такі матеріали були підготовані для того, щоб депутати краще орієнтувалися в надходженнях та видатках, а також аналізували ефективність використання бюджетних коштів структурами та організаціями.

Ксьонжик Світлана Михайлівна підготувала тести: "Формування та виконання місцевих бюджетів", які закріпили навчальний матеріал. Обговорення тестових відповідей перейшло на жваву дискусію, де колеги допомагали один одному давати відповіді на запитання, уже із власного досвіду.

Сокальською Агенцію було роздано брошуру "Економіка та фінанси" із видання розвиток сільської громади: "Крок за кроком" яка була підготована Фондом Євразія в ній детально описано бюджетний процес, а також практичні поради головам місцевих рад та депутатам.

 


 

shopgimnazija
Copyright 2006 ©
написати вебмайстру
багато цікавої інформації про м.Сокаль та Сокальщину можна прочитати, завітавши на сторінку
www.sokal.lviv.ua Сокаль  і  Сокальщина