Зробити сторіку домашньою     Про нас   Запитання відповіді   Бізнес навчання   Бізнес новини   Оголошення

робота, вакансії

дозволи, погодження

комерційні пропозиції

тендери, проекти

бізнес - план

на допомогу підприємцю

 

Результати роботи Сокальської Агенції

Cв'ято “День Підприємця”, та благодійний аукціон “Громада - Дітям”

Сокальській Агенції 28 березня 2006р виповнилося один рік.

НАШІ ПАРТНЕРИдалі

даний сайт створений в рамках проекту розвитку Львівщини за фінансової підтримки DFID

http://www.ldp.lviv.ua

 

Архів новин

 

 


:: Сокальська АРР ::
 

Навчально-консультаційна зустріч

Навчально-консультаційна зустріч.

Учасники тренінгу, м.Сокаль 2006р.
Учасники тренінгу, м.Сокаль 2006р.

Робоча група в яку входять голови сільських рад, депутати, підприємці працює вже майже пів року над розробкою стратегічних програм. 31 вересня відбулася ще одна навчально-консультаційна зустріч робочою групою.

Клопіткою була робота над визначенням мети, стратегічних цілей, а також плану запланованих стратегічних завдань, та планів розвитку громад. Учасники презентували свої напрацювання щодо стратегічних цілей розвитку сільських громад.

Стратегічний план розвитку громади повинен стати своєрідними рейками для спрямування зусиль голів сільських рад, суб'єктів господарювання, депутатів, активних лідерів в інтересах громади . Сокольською агенцією спільно із головами сільських рад та жителями сіл було проведено обговорення в громадах із жителями сіл. Такі зустрічі проводились бурхливо, люди вільно висловлювали свої міркування із різних проблем розвитку сіл та методів їх розв'язання . Кожна частина стратегічного плану обговорювалася на постійних комісіях та сесіях сільських рад. В Таківській, Великостівській, Лучицькій сільських радах було прийнято рішення про склад робочої групи в громадах, та заплановано затвердження стратегічного плану на два наступні роки 2006-2007. У процесі роботи над стратегічним планом траплялися певні труднощі і проблеми. Основні із них це: нестача достовірної аналітичної та статистичної інформації, труднощі у досягненні консенсусу при залученні великої кількості людей із різними поглядами, обмеженість фінансових ресурсів для повноцінної роботи над планом, необхідність врахування різних політичних течій у регіоні, бажання членів робочої групи зосереджувалися на заходах, які за короткий час повинні дати результати, труднощі у плануванні в умовах обмеженості ресурсів сіл.

Представники сільських громад запропонували спільно із Сокальською Агенцією регіонального розвитку написати проект для вирішення спочатку однієї спільної проблеми (покращення інфраструктури - проблема вуличного освітлення).

До наступної зустрічі учасники зобов'язалися підготувати чорновий варіант стратегічних планів розвитку громад.

 


 

shopgimnazija
Copyright 2006 ©
написати вебмайстру
багато цікавої інформації про м.Сокаль та Сокальщину можна прочитати, завітавши на сторінку
www.sokal.lviv.ua Сокаль  і  Сокальщина