Зробити сторіку домашньою     Про нас   Запитання відповіді   Бізнес навчання   Бізнес новини   Оголошення

робота, вакансії

дозволи, погодження

комерційні пропозиції

тендери, проекти

бізнес - план

на допомогу підприємцю

 

Результати роботи Сокальської Агенції

Cв'ято “День Підприємця”, та благодійний аукціон “Громада - Дітям”

Сокальській Агенції 28 березня 2006р виповнилося один рік.

НАШІ ПАРТНЕРИдалі

даний сайт створений в рамках проекту розвитку Львівщини за фінансової підтримки DFID

http://www.ldp.lviv.ua

 

Архів новин

 

 


Сокальська АРР :: Актуальні консультації, необхідні договори, накази, документи
 

Актуальні консультації, необхідні договори, накази, документи




Коли єдинники не подають декларацію про доходи

 

Запитання: Чи повинен платник єдиного податку, який здійснює оптову торгівлю за межами України, подавати декларацію про доходи?

Відповідь: Згідно зі ст. 2 Указу Президента України “Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва” від 03.07.98 р. № 727/98 (далі – Указ №727) фізична особа – платник єдиного податку сплачує єдиний податок у фіксованому розмірі, що встановлюється місцевими радами за місцем державної реєстрації цього платника залежно від виду діяльності в межах від 20 до 200 грн. на місяць.
Оскільки оподаткування провадиться на підставі Указу №727, фізичні особи – платники єдиного податку, які отримують доходи лише від діяльності за спрощеною системою оподаткування, декларацію про доходи не подають , а після закінчення звітного періоду представляють звіт суб'єкта малого підприємництва – платника єдиного податку.

Щодо здійснення платником єдиного податку оптової торгівлі за межами України, то відповідно до ст. 5 Закону України “Про зовнішньоекономічну діяльність” від 16.04.91 р. №959-XII суб'єкт підприємницької діяльності – фізична особа може займатися ЗЕД після державної реєстрації його як учасника зовнішньоекономічної діяльності, що здійснюється центральним органом виконавчої влади з питань економічної політики.
Якщо суб'єкт підприємницької діяльності – фізична особа зареєструватися у встановленому порядку як суб'єкт зовнішньоекономічної діяльності, то він за умови дотримання всіх інших законодавчих вимог щодо проведення такої діяльності може здійснювати оптову торгівлю за межами України і доходи від такої діяльності будуть включатися до виручки від проведення його підприємницької діяльності.
Якщо суб'єкт зовнішньоекономічної діяльності – фізична особа не пройшов зазначену реєстрацію, то згідно ст. 3 Закону України “Про оподаткування доходів фізичних осіб” від 22.05.2003 р. № 889-IV до об'єктів оподаткування резидентів України відносяться, зокрема, іноземні доходи, порядок оподаткування яких визначається п. 9.9 цього Закону.

Якщо джерело виплати будь-яких оподатковуваних доходів є іноземним, то сума такого доходу включається до складу загального річного оподаткованого доходу платника податків – їх отримувача, який зобов'язаний подати річну податкову декларацію.

 


 

<<< назад


 

shopgimnazija
Copyright 2006 ©
написати вебмайстру
багато цікавої інформації про м.Сокаль та Сокальщину можна прочитати, завітавши на сторінку
www.sokal.lviv.ua Сокаль  і  Сокальщина