Зробити сторіку домашньою     Про нас   Запитання відповіді   Бізнес навчання   Бізнес новини   Оголошення

робота, вакансії

дозволи, погодження

комерційні пропозиції

тендери, проекти

бізнес - план

на допомогу підприємцю

 

Результати роботи Сокальської Агенції

Cв'ято “День Підприємця”, та благодійний аукціон “Громада - Дітям”

Сокальській Агенції 28 березня 2006р виповнилося один рік.

НАШІ ПАРТНЕРИдалі

даний сайт створений в рамках проекту розвитку Львівщини за фінансової підтримки DFID

http://www.ldp.lviv.ua

 

Архів новин

 

 


Сокальська АРР :: Інвестиційна ярмарка 2005
 

Інвестиційна ярмарка жовтень 2005

5 – 7 жовтня 2005 року у м. Львів було організовано „Міжнародний ярмарок інвестицій та нерухомості „Україна - ЄС”. В рамках цього ярмарку працювали такі організації як Інформаційна біржа „Назустріч інвестору”, Центр сприяння інвестуванню та розвитку підприємництва, Західний регіональний контактний пункт зі співробітництва з Європейським Союзом у сфері науки і технології.

Коли працював ярмарок, його учасники мали можливість презентувати себе як вітчизняним так і іноземним інвесторам, зробити гарну самопрезентацію, зацікавити інвесторів.

Під час роботи ярмарки Сокальська агенція регіонального розвитку, яка була теж її учасником, розповсюджувала інформаційні матеріали про себе, свою діяльність, послуги, які вона надає тощо. Адже основна мета – зробити гарний PR для своєї організації. Як результат участі у ярмарку, ми за презентували свою організацію, дізналися про роботу багатьох нових організацій, налагодили партнерські зв’язки з необхідними для нас колегами.

Пізнавальним і повчальним для нас було відвідання в рамках ярмарку ряду семінарів, круглих столів, презентацій, конференцій. Цікавою і необхідною була інформація про діяльність окремих організацій у Львівській області, також сам процес організації і проведення такого роду презентаційних заходів.

 


 


 

shopgimnazija
Copyright 2006 ©
написати вебмайстру
багато цікавої інформації про м.Сокаль та Сокальщину можна прочитати, завітавши на сторінку
www.sokal.lviv.ua Сокаль  і  Сокальщина