Зробити сторіку домашньою     Про нас   Запитання відповіді   Бізнес навчання   Бізнес новини   Оголошення

робота, вакансії

дозволи, погодження

комерційні пропозиції

тендери, проекти

бізнес - план

на допомогу підприємцю

 

Результати роботи Сокальської Агенції

Cв'ято “День Підприємця”, та благодійний аукціон “Громада - Дітям”

Сокальській Агенції 28 березня 2006р виповнилося один рік.

НАШІ ПАРТНЕРИдалі

даний сайт створений в рамках проекту розвитку Львівщини за фінансової підтримки DFID

http://www.ldp.lviv.ua

 

Архів новин

 

 


Сокальська АРР ::007


Старт твого бізнесу разом з агенцією

Сокальська Агенція регіонального розвитку спільно із Сокальським центром зайнятості з 3 по 5 серпня цього року проводила безкоштовний тренінг на тему: "Перший крок у створенні власної справи". Його мета – надати необхідні знання для започаткування та успішного ведення бізнесу у сучасних умовах, підвищити мотивацію та активізувати власний потенціал для вирішення особистих проблем.

З привітанням до присутніх звернулися голова районної ради І.Войтович та перший заступник Сокольської райдержадміністрації О.Кінах. які наголошували на важливості підприємництва для розвитку місцевої економіки. Учасниками тренінгу були в основному молоді люди з Соколя та сіл району, які хочуть започаткувати власну справу. Під час навчань працівники Агенції разом із тренерами Львівського обласного молодіжного центру праці О.Порайко та Л.Довганик працювали над розробкою бізнес-ідей, які згодом зможуть втілити у своїй підприємницькій роботі, також підбирали види діяльності та системи оподаткування, визначали риси успішного підприємця. Для надання кваліфікованої допомоги запросили спеціалістів: заступника начальника Пенсійного фонду М.Ройко, провідного спеціаліста СС від ТВП Б.Рибак, головного державного податкового інспектора Н.Мудрик, старшого державного податкового інспектора О.Наумчук, головного спеціаліста відділу активної підтримки безробітних Б.Паньковича, державного реєстратора М.Ребрину начальника відділення ЛОДАППБ "Аваль" С.Костюка, які надали інформацію про реєстрацію підприємця . а також реєстрацію у фондах, порядок сплати внесків та форми звітності… Учасники отримали практичні навички з бізнес-планування, основ маркетингу, фінансового планування, прогнозування доходів та витрат. Аби навчання було цікавішим та доступнішим, використовувались різні рольові ігри, учасники працювали в малих групах…

Під час опитування учасників навчання. представники з сільської місцевості відверто вели мову про свої проблеми. скажіть селянинові, щоб він займався приватним бізнесом, то він відразу згадає про податки. Хоч сам, можливо не знається в тонкощах справи, але пам’ятає про стосунки з податковою, сплатою податків, і вже боїться цього. Цікавий парадокс – виробництво сільгосппродукції мало б стати основою діяльності мешканців сільської місцевості, а охочих займатися на селі цією справою серйозно, не так багато. Є села, де вже не залишилось жодного комбайна чи трактора. Тому вести мову про сільське підприємництво , мабуть, треба було вже давно. Адже на селі можна розвивати й інші види діяльності – переробну, надання побутових послуг, торгівельних, зелений туризм. І не треба боятися започатковувати свій власний бізнес.

Навчання, які проводить Сокальська Агенція, дають можливість впевнено зробити перший крок у створенні власної справи, адже вчитись ніколи не пізно. Із 15 учасників, які брали участь у навчанні, п’ять вже реєструються як підприємці, а ще чотири працюють над отриманням дозволів і незабаром розпочнуть свою діяльність. Ми розпочали набір ще однієї групи ініціативних молодих людей, які хочуть бути підприємцями, тож запрошуємо до навчання молодь з усіх сіл Сокальщини. Навчання проходить у рамках проекту розвитку Львівщини за фінансової підтримки DFID.

Ганна Костюк,
директор Агенції
регіонального розвитку.

 

shopgimnazija
Copyright 2006 ©
написати вебмайстру
багато цікавої інформації про м.Сокаль та Сокальщину можна прочитати, завітавши на сторінку
www.sokal.lviv.ua Сокаль  і  Сокальщина