Зробити сторіку домашньою     Про нас   Запитання відповіді   Бізнес навчання   Бізнес новини   Оголошення

робота, вакансії

дозволи, погодження

комерційні пропозиції

тендери, проекти

бізнес - план

на допомогу підприємцю

 

Результати роботи Сокальської Агенції

Cв'ято “День Підприємця”, та благодійний аукціон “Громада - Дітям”

Сокальській Агенції 28 березня 2006р виповнилося один рік.

НАШІ ПАРТНЕРИдалі

даний сайт створений в рамках проекту розвитку Львівщини за фінансової підтримки DFID

http://www.ldp.lviv.ua

 

Архів новин

 

 


Сокальська АРР ::007


Села, мов спляча красуня, яку треба розбудити зі сну

Проблеми та перспективи розвитку сіл – одна з найболючіших тем сьогодення. Тож не дивно, що саме її Сокальська Агенція регіонального розвитку винесла на обговорення "круглого столу", який відбувся минулої п’ятниці в райдержадміністрації. На нього були запрошені голови сільських рад, районні депутати, підприємці та безробітні белзького куща. Так склалося, що чимало сіл, які належать до Мурованської, Корчівської, Карівської, Домашівської, Хлівчанської, Ванівської, Жужелянської сільських та Угнівської міської рад ще за радянських часів вважали неперспективними…

Як нині створити сприятливі умови для їх розвитку? Про це й мовилося на " круглому столі", який вела директор Сокольської Агенції регіонального розвитку Ганна Костюк. Голова районної ради Ігор Войнович розповів про розвиток громад, наповнення бюджету та відповідальність за стан розвитку сіл. Він акцентував увагу на розвитку підприємництва, що дозволить в майбутньому створити нові робочі місця. Заступник голови райдержадміністрації Олексій Кінах вів мову про майбутнє сіл, необхідність для них програм соціально-економічного розвитку. Він зокрема підкреслив, що Сокальська Агенція регіонального розвитку допомагатиме селянам розпочинати підприємницьку діяльність.

Висловили свої думки також спеціаліст головного управління економіки облдержадміністрації Андрій Бокало, начальник управління економіки райдержадміністрації Наталія Лагода, в.о. директора районного центру зайнятості населення Віктор Лащук, начальник відділу культури райдержадміністрації Лариса Фарин, голови сільських рад, підприємці та бізнесмени. Цікавим був виступ директора молодіжного Центру праці Лесі Довганик, котра зауважила, що наші села, мов спляча красуня, котру треба розбудити, а для цього потрібні ініціативні люди. Далі розмова перейшла в гостру дискусію. Сокальська Агенція регіонального розвитку розробила та запропонувала присутнім бізнес-плани. які зможуть забезпечити сільське населення всіма необхідними послугами (перукарня, ремонт взуття, ремонт помешкань, створення спортивно-відпочивальних комплексів на базі запустілих Народних домів…). Це викликало чимале зацікавлення.

Учасники "круглого столу" підписали угоду "Про розвиток сільських територій", де викладені умови співпраці між органами самоврядування. районної влади та Сокальської Агенції регіонального розвитку, а це є гарантією, що ці соціальні програми будуть функціонувати та виконуватимуться. наступний "круглий стіл" відбудеться у Великих Мостах.

Любов Пузич

 

shopgimnazija
Copyright 2006 ©
написати вебмайстру
багато цікавої інформації про м.Сокаль та Сокальщину можна прочитати, завітавши на сторінку
www.sokal.lviv.ua Сокаль  і  Сокальщина