Зробити сторіку домашньою     Про нас   Запитання відповіді   Бізнес навчання   Бізнес новини   Оголошення

робота, вакансії

дозволи, погодження

комерційні пропозиції

тендери, проекти

бізнес - план

на допомогу підприємцю

 

Результати роботи Сокальської Агенції

Cв'ято “День Підприємця”, та благодійний аукціон “Громада - Дітям”

Сокальській Агенції 28 березня 2006р виповнилося один рік.

НАШІ ПАРТНЕРИдалі

даний сайт створений в рамках проекту розвитку Львівщини за фінансової підтримки DFID

http://www.ldp.lviv.ua

 

Архів новин

 

 


Сокальська АРР ::005


- З 18 по 20 жовтня цього року в Сокальській Агенції регіонального розвитку проходили навчання "Організація власної справи", і ми були їх слухачами.

Ми вже маємо певний досвід у веденні власної справи, і шкода, що в свій час, коли ми започатковували свій бізнес, не було таких тренінгів для того, щоб отримати хоча би елементарні знання про ведення власної справи, оформлення і здачу звітів, написання бізнес-плану та інше. Колись потрібно було самотужки все це робити, а це займало дуже багато часу.

Дуже добре, що другий день тренінгу було присвячено зустрічам з представниками конкретних установ (податкова, пенсійний фонд, центр зайнятості і т. д. ), де ми мали можливість отримати відповіді на запитання, як початкових приватних підприємців, так і тих, хто має певний досвід ведення бізнесу. Приємно. що всі спеціалісти давали свої координати і радо йшли на зустріч майбутнім підприємцям, пропонуючи свої послуги.

Хотілося б дати одну маленьку пораду усім, хто хоче започаткувати свою справу – відвідати тренінг "Організація власної справи" у Агенції регіонального розвитку. Ці тренінги проводять висококваліфіковані тренери та спеціалісти. А також було б добре розмістити інформацію про такі тренінги в усіх установах, які мають відношення до підприємницької діяльності, щоб якомога більше людей мали доступ до отримання необхідної інформації та послуг.

Ми дуже задоволені і вдячні, що відвідали такі навчання. Це дало можливість і для всебічного розвитку, так і всі необхідні знання для започаткування власної справи.

Анна Якушик, Богдана Гук,
слухачі курсів.


 

shopgimnazija
Copyright 2006 ©
написати вебмайстру
багато цікавої інформації про м.Сокаль та Сокальщину можна прочитати, завітавши на сторінку
www.sokal.lviv.ua Сокаль  і  Сокальщина