Зробити сторіку домашньою     Про нас   Запитання відповіді   Бізнес навчання   Бізнес новини   Оголошення

робота, вакансії

дозволи, погодження

комерційні пропозиції

тендери, проекти

бізнес - план

на допомогу підприємцю

 

Результати роботи Сокальської Агенції

Cв'ято “День Підприємця”, та благодійний аукціон “Громада - Дітям”

Сокальській Агенції 28 березня 2006р виповнилося один рік.

НАШІ ПАРТНЕРИдалі

даний сайт створений в рамках проекту розвитку Львівщини за фінансової підтримки DFID

http://www.ldp.lviv.ua

 

Архів новин

 

 


Сокальська АРР ::003


Тренінг "Перший крок у створенні "Власної справи""

З 18 по 20 жовтня 2005 р. Сокальська Агенція регіонального розвитку в рамках проекту "Розвиток Львівщини" за фінансової підтримки DFID (Міністерства міжнародного розвитку Великої Британії) проводила тренінг "Перший крок у створенні "Власної справи"" для мешканців Сокальщини, які мають бажання започаткувати свій бізнес.

Програма тренінгу передбачала комплексне навчання з питань підприємництва, мотивації підприємницької діяльності. пошуку та розробка бізнес-ідеї, бізнес-планування, економічний розрахунок бізнес діяльності, ключові фактори виробництва, потік грошової готівки, визначення точки беззбитковості, культура підприємницької діяльності, робота з партнерами та інше.

Навчання проводили тренери Оксана Матусяк Оксана Зубрицька (м. Львів). Також у програмі навчань були зустрічі з держслужбовцями тих установ, які потрібні для реєстрації, підприємницької діяльності, та подальшої звітності.

П.Марія Цебрина, державний реєстратор, ознайомила з процедурою реєстрації підприємця, з принципом "Єдиного вікна" ; п. Сергій Костюк, начальник відділення ЛОДАППБ "Аваль" із зовнішнім фінансуванням, роботою з банком, кредитними спілками; п.Марія Райко, заступник начальника, начальник відділу надходжень та доходів, проінформувала про необхідність реєстрації підприємців у органах ПФУ (Пенсійного фонду), порядок сплати внесків та форми звітності; п.Богдана Рибак , провідний спеціаліст соцстраху від ТВП, про нюанси роботи зі соцстрахом; п. Надія Мудрак, головний державний податковий інспектор, ознайомила з видами системи оподаткування, сплатою податків, внесків та формою звітності, патентування; п. Ірина Гелета (бухгалтер-консультант САРР) та п. Ганна Костюк (директор САРР) провели практичні роботи з нарахування заробітної плати, нарахування та відрахування внесків.

Оленка Покотюк,
головний редактор часопису "Храм серця"

 


 

shopgimnazija
Copyright 2006 ©
написати вебмайстру
багато цікавої інформації про м.Сокаль та Сокальщину можна прочитати, завітавши на сторінку
www.sokal.lviv.ua Сокаль  і  Сокальщина