Зробити сторіку домашньою     Про нас   Запитання відповіді   Бізнес навчання   Бізнес новини   Оголошення

робота, вакансії

дозволи, погодження

комерційні пропозиції

тендери, проекти

бізнес - план

на допомогу підприємцю

 

Результати роботи Сокальської Агенції

Cв'ято “День Підприємця”, та благодійний аукціон “Громада - Дітям”

Сокальській Агенції 28 березня 2006р виповнилося один рік.

НАШІ ПАРТНЕРИдалі

даний сайт створений в рамках проекту розвитку Львівщини за фінансової підтримки DFID

http://www.ldp.lviv.ua

 

Архів новин

 

 


Сокальська АРР ::001

 

Сучасні агротехнології - основа стабільного врожаю

Цього навчали науковці аграрників Сокальщини

З кожним роком вдосконалюються сільськогосподарська техніка й агротехнології та з`являються нові. Все це в сукупності веде до покращення обробітку землі та дозволяє отримати високі врожаї, а в кінцевому результаті мати непогані прибутки. На жаль, у фермерів та керівників сільгосппідприємств не завжди достатньо часу, щоб отримати потрібну інформацію. Допомогти їм у цьому й вирішили спеціалісти Сокальської агенції регіонального розвитку, які організували семінар на тему: ''Маркетинг, агротехнології, ринкова інформація і перспективи розвитку Сокальського району''. На нього зібрались фермери, керівники та агрономи агроформувань. Вела його директор Сокальської агенції регіонального розвитку Ганна Костюк. Насамперед присутні ознайомились із діяльністю агенції та дізнались про заходи, які охоплюють сільське населення, підприємців, безробітних, що проводяться у рамках проекту розвитку Львівщини. Агенція пропонує різні послуги, які можуть бути корисні для фермерів та керівників сільгосппідприємств. Тут допоможуть зробити звіт чи скласти бізнес – план, або ж через кадрову агенцію дібрати потрібних спеціалістів чи отримати консультації щодо ринку збуту продукції, кредитування.

А далі спеціаліст з ринкової інформації та координатор Львівського представництва ПАМ Сергій Гавришев і Тетяна Лесів розповіли присутнім про маркетинг, нові агротехнології, ілюструючи виступи слайдами. Науковці на прикладах переконували, що на ранні овочі є великий попит на ринку. Це підтверджувало, що поряд із зерновими та технічними культурами потрібно займатися овочівництвом, яке на сьогоднішній день є прибутковим. Почули й про нові можливості фермерського господарства.

Як виявляти шкідників рослин, різні види вірусів та про боротьбу з ними вела мову начальник обласної станції захисту рослин Олена Чоловська. Учасники семінару отримали немало корисних порад щодо застосування засобів захисту рослин. А регіональний менеджер компанії ''Голландське насіння в Україні'' Роман Твардовський, пропагував нові сорти моркви, цибулі, огірків від компанії ''Бейо Заден '', акцентуючи увагу на тому, що дороге, але якісне насіння виправдовує себе високими врожаями. Для ознайомлення усім роздали прайси, каталоги та журнали.

Семінар викликав чимале зацікавлення у присутніх, адже вони отримали багато потрібної інформації. Змогли почути думки спеціалістів, порадитись з ними щодо вирощування певних культур, на чому краще спеціалізуватись, дізналися куди збувати вирощені овочі. Учасники семінару висловили й свої пропозиції, які виклали в анкетах. Під час майбутньої зустрічі вони б хотіли почути про нові технології щодо вирощування зернових та технічних культур, зокрема сої та ріпаку.

Нині Сокальська агенція регіонального розвитку працює над створенням бюлетня для селян та працівників сільгосппідприємств району, де будуть висвітлені новинки агротехніки, технології вирощування, нові сорти насіння. Також подаватиметься інформація про ціни на сільськогосподарську продукцію на ринку та друкуватимуться нововведення в бухгалтерському обліку.


 

shopgimnazija
Copyright 2006 ©
написати вебмайстру
багато цікавої інформації про м.Сокаль та Сокальщину можна прочитати, завітавши на сторінку
www.sokal.lviv.ua Сокаль  і  Сокальщина