Зробити сторіку домашньою     Про нас   Запитання відповіді   Бізнес навчання   Бізнес новини   Оголошення

робота, вакансії

дозволи, погодження

комерційні пропозиції

тендери, проекти

бізнес - план

на допомогу підприємцю

 

Результати роботи Сокальської Агенції

Cв'ято “День Підприємця”, та благодійний аукціон “Громада - Дітям”

Сокальській Агенції 28 березня 2006р виповнилося один рік.

НАШІ ПАРТНЕРИдалі

даний сайт створений в рамках проекту розвитку Львівщини за фінансової підтримки DFID

http://www.ldp.lviv.ua

 

Архів новин

 

 


Сокальська АРР :: День підприємця
 

Святкування дня підприємця

4 вересня Сокальська Агенція Регіонального Розвитку в рамках проекту розвитку Львівщини за фінансової підтримки DFID проводила сято “День Підприємця”, та благодійний аукціон “Громада - Дітям”. На святкування відділом економіки Сокальської РДА були запрошені підприємці району, та м. Сокаль. Агенцією були закуплені номінації та дипломи для найкращих підприємців району. Відділом культури організовано хорошу програму святкування, на яку запросили кожну сільську громаду району.

Біля шостої години розпочали благодійний аукціон “Громада Дітям”, ведучими аукціону були Олександр Новацький Телерадіокомпанія “Сокаль” та Ганна Костюк Сокальська Агенція РР. Мета аукціону є допомога дітям хворим на ДЦП, виручені кошти підуть на їхнє лікування. Розподілом коштів буде займатися комітет створений при аукціоні.

Агенцією були придбані лоти для продажу на аукціоні, цікаво було те, що деякі речі при початкові ціні 10грн були продані за 50, чи 70грн. Шкода, що аукціон розпочався в другій половині дня і більшість сільських громад розїхалися, та попри те під час аукціону 4 вересня вилучили півтори тисячі грн, але водночас всі дуже задоволені, оскільки такий аукціон був першим і вдався дуже добре . Крім того на протязі тижня підприємці ще доносили кошти і сума зросла до 3000тис.грн.

Адже якщо кожен з нас допоможе хоча б одній скривдженій людині то не залишиться нужденних і скривджених, тому, що громадою ми велика сила, тому,що ми повинні спішити робити добро сьогодні, бо завтра може бути пізно.

Спасибі Велике всім хто долучився.


 

shopgimnazija
Copyright 2006 ©
написати вебмайстру
багато цікавої інформації про м.Сокаль та Сокальщину можна прочитати, завітавши на сторінку
www.sokal.lviv.ua Сокаль  і  Сокальщина