Зробити сторіку домашньою     Про нас   Запитання відповіді   Бізнес навчання   Бізнес новини   Оголошення

робота, вакансії

дозволи, погодження

комерційні пропозиції

тендери, проекти

бізнес - план

на допомогу підприємцю

 

Результати роботи Сокальської Агенції

Cв'ято “День Підприємця”, та благодійний аукціон “Громада - Дітям”

Сокальській Агенції 28 березня 2006р виповнилося один рік.

НАШІ ПАРТНЕРИдалі

даний сайт створений в рамках проекту розвитку Львівщини за фінансової підтримки DFID

http://www.ldp.lviv.ua

 

Архів новин

 

 


Сокальська АРР :: Начальний семінар
 

„Активізація внутрішніх ресурсів задля місцевого розвитку”

„Активізація внутрішніх ресурсів задля місцевого розвитку”

06.10.2006 представники Сокальського району брали участь у конференції „Активізація внутрішніх ресурсів задля місцевого розвитку”, Сокальська районна рала представляла “Базу нерухомого майна, яке є в комунальній власності місцевих рад” . Над створенням такої бази працювала робоча група, на протязі чотирьох місяців дані для занесення в бази збирали в кожній сільській раді, представляли створену електронну базу голова Сокальської Районної ради Олег Солодяк, та радник по комунальному майну Тарас Кравчук.

Сокальська Агенція ділилася досвідом напрацювань для районів Львівщини. Керівник Агенції Ганна Костюк представила структуру Агенції, яка на протязі 2006 року розділилася на громадську та бізнес діяльність, про схему роботи: людина яка приходить в Агенцію може отримати навчання по організації власної справи, працівники агенції допоможуть знайти ринкову нішу провівши маркетингове дослідження, допоможуть впорядкуванні та веденні бухгалтерського обліку, розроблять бізнес-план для розширення виробництва та отримання кредитів, підберуть працівників для роботодавця та ін Щодо підбору кадрів то зараз на ринку праці спостерігається якісна невідповідність потреби та пропозиції робочої сили. Підприємства мають неукомплектовані штати, а люди не можуть знайти роботу через брак потрібної кваліфікації. Агенція проводить пошук необхідних працівників по всіх населених пунктах району, дає початкові знання як шукати роботу, як працювати із роботодавцем. Завдяки наполегливій щоденній праці, навчанням, Агенція є готовою працювати із іноземними партнерами, та залучати інвестиції.

Підводячи підсумки цьогорічного форуму можна сказати, що наші очікування не виправдалися, хоча і велике зацікавлення викликає форум проте, потрібно змінити формат проведення, потрібно навчити райони презентувати себе краще, потрібно аналізувати та запрошувати інвесторів заздалегідь, готувати інвестиційні пропозиції в районах хороші, тому , що те що представляли райони не можна назвати інвестиційними пропозиціями. (були представлені розвалені будівлі та інші не привабливі об'єкти) .

 

 


 

shopgimnazija
Copyright 2006 ©
написати вебмайстру
багато цікавої інформації про м.Сокаль та Сокальщину можна прочитати, завітавши на сторінку
www.sokal.lviv.ua Сокаль  і  Сокальщина