Зробити сторіку домашньою     Про нас   Запитання відповіді   Бізнес навчання   Бізнес новини   Оголошення

робота, вакансії

дозволи, погодження

комерційні пропозиції

тендери, проекти

бізнес - план

на допомогу підприємцю

 

Результати роботи Сокальської Агенції

Cв'ято “День Підприємця”, та благодійний аукціон “Громада - Дітям”

Сокальській Агенції 28 березня 2006р виповнилося один рік.

НАШІ ПАРТНЕРИдалі

даний сайт створений в рамках проекту розвитку Львівщини за фінансової підтримки DFID

http://www.ldp.lviv.ua

 

Архів новин

 

 


Сокальська АРР :: польсько-українська зустріч
 

навчальна сесія

Розточчя транскордонна територія розвитку

З 5 по 8 грудня відбулася четверта навчальна сесія групи підприємців Сокальського та Жовківського районів в рамках проекту “Розточчя транскордонна територія розвитку”. Вона завершувала виконання проекту.

Під час реалізації проекту було підготовлено групи підприємців до розвитку господарської співпраці з партнерами ЄС на ринкових та конкурентних засадах, широко пропагувався розвиток транскордонної співпраці на прикордонних територіях Польщі та України.
Під час реалізації проекту 30 підприємців пройшли програму “Школа менеджерів” яка складалася із трьох чотирьохденних навчальних сесій (96 годин лекцій).Навчаннями було охоплено наступні тематичні блоки: світова організація торгівлі (СОТ); митна і візова політика ЄС; транскордонна співпраця; курс ведення сучасного підприємства;елементи регіональної політики на транскордонних територіях України та Польщі та ін. Заняття проводили практики та спеціалісти з різних галузей науки та економіки. Під час двох навчальних сесій в Польщі організовано дві спільні бізнесові зустрічі для польських та українських бізнесменів для встановлення господарських контактів, пізнання партнерів, а в перспективі підписання контрактів. Для участі в зустрічах запрошено групу з 56 підприємців із томашівського та замойського повітів, зацікавлених співпрацею з українськими підприємцями.

Важливим результатом реалізації проекту є утворення “Центрів Європейської інформації” в Сокальській Агенції регіонального розвитку та Жовківській Агенції “Транс-тракт”. Головним завданням таких центрів є допомога в контактах та в підготовці фірм і підприємців до співпраці з польськими партнерами( в прикордонних регіонах) а також в ЄС.

Також була видана публікація “Вибрані проблеми розвитку транскордонної співпраці – господарський порадник”.
8 грудня відбулося урочисте закриття проекту де було підведено підсумки та вручено сертифікати сокальським та жовківським бізнесменам
Набутий досвід співпраці при реалізації проекту підтверджує, що різноманітність виникаючих проблем по обидві сторони українсько-польського кордону не є неподоланою перешкодою для розпочинання і ведення діалогу та співпраці. Досвід як європейський так на кордоні з Україною показує, що транскордонна співпраця є неминучою.

В Сокальській Агенції регіонального розвитку створено “Центр Європейської інформації” . Головним завданням такого центру є допомога в контактах та в підготовці фірм і підприємців до співпраці з польськими партнерами ( в прикордонних регіонах) а також в ЄС. В центрі європейської інформації можна отримати цікаву інформацію про: транскордонні проекти та правила участі у проектах, польсько – українську транскордонну співпрацю, правові акти Євросоюзу, загальні правила і функції митного права спільноти, джерела функціонування господарської діяльності, Світову організацію Торгівлі, спільні господарські починання польських і українських фірм, економічні та юридичні умови, форми здійснення господарської діяльності, оподаткування господарської діяльності, умови і можливості перетину кордону Євросоюзу та багато інших цікавих матеріалів про ЄС.

Інформацію посібники та літературу для центру надано Вищою школою Менеджменту і Управління м.Замость.

 

 


 

shopgimnazija
Copyright 2006 ©
написати вебмайстру
багато цікавої інформації про м.Сокаль та Сокальщину можна прочитати, завітавши на сторінку
www.sokal.lviv.ua Сокаль  і  Сокальщина