Зробити сторіку домашньою     Про нас   Запитання відповіді   Бізнес навчання   Бізнес новини   Оголошення

робота, вакансії

дозволи, погодження

комерційні пропозиції

тендери, проекти

бізнес - план

на допомогу підприємцю

 

Результати роботи Сокальської Агенції

Cв'ято “День Підприємця”, та благодійний аукціон “Громада - Дітям”

Сокальській Агенції 28 березня 2006р виповнилося один рік.

НАШІ ПАРТНЕРИдалі

даний сайт створений в рамках проекту розвитку Львівщини за фінансової підтримки DFID

http://www.ldp.lviv.ua

 

Архів новин

 

 


Сокальська АРР : новини ::02.12.2015
   

  НОВИНИ

     2 грудень 2015 року
 

Проект «Об’єднуймося свідомо: підвищення ефективності процесу об’єднання громад у Львівській області»
Проект «Об’єднуймося свідомо: підвищення ефективності процесу об’єднання громад у Львівській області»

Робоча зустріч - відкриття проекту «Об’єднуймося свідомо: підвищення ефективності процесу об’єднання громад у Львівській області», що співфінансується в рамках проекту ЄС „Підтримка реформи місцевого самоврядування в Україні".

ПРЕС-РЕЛІЗ

27 листопада 2015 року у м. Львові відбулася  робоча зустріч – відкриття проекту «Об’єднуймося свідомо: підвищення ефективності процесу об’єднання громад у Львівській області», що реалізується Асоціацією органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна» у партнерстві з Львівською обласною радою, Сокальською Агенцією регіонального розвитку  та співфінансується в рамках проекту ЄС „Підтримка реформи місцевого самоврядування в Україні".

Участь у робочій зустрічі взяли голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, заступник голови Сокальської районної ради Василь Бойко, виконавчий директор Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» Галина Литвин, директор  Сокальської Агенції Ганна Костюк,завідувач відділу розвитку територіальних громад і транскордонного співробітництва Інституту регіональних досліджень НАН України д.е.н. Віктор Борщевський,  а також представники Чукв’янської, Головецької і Белзької територіальних громад.

Олександр Ганущин, відкриваючи робочу зустріч, підкреслив важливість успішного процесу децентралізації на Львівщині та подякував Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» за ініціювання проекту, що сприятиме цьому процесу у трьох громадах Львівщини.  «Або на власному прикладі громади, які вже об’єднались, доведуть ефективність та користь від об’єднання, або навпаки – продемонструють свою неспроможність до вирішення місцевих проблем та розвитку території. Тому важливим є те, що ми починаємо говорити про ресурси та можливості громад, важливо, що ми аналізуємо потенціал та потреби, окреслюючи перспективи розвитку», – наголосив Олександр Ганущин.

Василь Бойко у своєму виступі зазначив, що місто Белз є унікальним історичним містом з великим потенціалом, проте навколині села, що входитимуть в об’єднану громаду є дотаційними, тож заходи, передбачені проектом матимуть вагомий і цікавий результат для розвитку вказаної громади.  

Ганна Костюк відзначила що Белзька зона є цікавою з точки зору розташування та близькості кордону, а сам проект важливий оскільки це добра можливість  зробити аналіз потенціалу, бюджету та ресурсів в громадах, підвищити рівень знань через залучених фахових експертів. Важливо і те голови місцевих рад отримають додаткові знання з проектного менеджменту, стратегічного  планування ін.

Між учасниками робочої зустрічі відбулося також обговорення актуального стану процесу об’єднання громад, визначення проблемних питань та можливих шляхів їх вирішення у рамках проекту.

Довідково

Проект «Об’єднуймося свідомо: підвищення ефективності процесу об’єднання громад у Львівській області» реалізується Асоціацією органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна» у партнерстві з Львівською обласною радою. Проект співфінансується Фондом Східна Європа в рамках проекту ЄС „Підтримка реформи місцевого самоврядування в Україні". Метою проекту є підвищення ефективності процесу об’єднання громад та удосконалення навичок управління місцевим розвитком в нових умовах на території різних за вихідними умовами та потенціалом пілотних громад Львівської області: Головецької, Чукв’янської та Белзької.  У рамках проекту передбачено реалізацію таких заходів:

-здійснення аналізу потенціалу, бюджету та ресурсів об’єднаних  Головецької, Чукв’янської та Белзької громад;

- планування місцевого розвитку у трьох вибраних громадах за участі широкого кола представників влади, громадськості, експертів  та місцевих лідерів;

- здійснення широкої інформаційно-просвітницької кампанії з метою презентації кращих практик для зацікавлених громад Карпатського Єврорегіону.

^

Ганна Костюк

© 2006 by www.sokal.lviv.ua
shopgimnazija
Copyright 2006 ©
написати вебмайстру
багато цікавої інформації про м.Сокаль та Сокальщину можна прочитати, завітавши на сторінку
www.sokal.lviv.ua Сокаль  і  Сокальщина